Ludzie którzy wsparli akcję ariana i nie otrzymali książki (książek) proszeni są o sprawdzenie,: czy dane teleadresowe są prawidłowe i kompletne ŁĄCZNIE Z NUMEREM TELEFONU DLA KURIERA.   Z powodu braku adresu lub błędnego adresu, ewentualnie braku telefonu  dużo przesyłek wraca do mnie, co powoduje problemy. 

Do dnia 7 października 2021 wszyscy którzy wsparli kiedykolwiek Akcję Ariana książkę powinni otrzymać. 

Podane dane teleadresowe dla wysyłki BEZ NUMERU TELEFONU nie są obsługiwane do czasu uzupełnienia,  ponieważ wszystkie wracają do nadawcy, powodując problemy i koszty.

Wszyscy którzy nie otrzymali książki, Proszę sprawdzić czy wraz z adresem podany został nr telefonu.

Uzupełnienie danych teleadresowych o numer telefonu dokonujemy przesyłając na poniższy email: wysyłamy ponownie wszystkie dane wraz z numerem telefonu oraz skan przelewu. NIE WYSYŁAĆ SAMEGO NR. TELEFONU ALE ŁĄCZNIE Z ADRESEM DLA DOSTAWY WRAZ Z ZAŁĄCZONYM SKANEM PRZELEWU 

 

 

1. Wysyłamy wyłącznie na adres email:

     

          jaarian@protonmail.com

 

Imię i Nazwisko lub Godność

numer telefonu dla kuriera

ulice nr domu i mieszkania , kod i miejscowość

Proszę zamawiać książki, wypełniając dokładnie rubryki kwestionariusza

 

Tylko jedna, pierwsza wysyłka książki jest gratis. Kolejna  wysyłka nie doręczona (z powodu braku telefonu)  jest realizowana po ponownym dostarczeniu kompletnych danych teleadresowych - łącznie z numerem telefonu dla kuriera i opłatą za ponowną wysyłkę w kwocie 34 PLN (refundacja opłaty powrotnej do nadawcy po nieodebraniu, przepakowanie, ponowne adresowanie i kolejne wysłanie).

W tytule przelewu wpisujemy za ponowną wysyłkę ksiązki.

 

1. Konieczność podania Nr telefonu dla kuriera obowiązuje tylko do przesyłek w Polsce.

2. Reklamacje są załatwiane drogą email z podaniem adresu i telefonem oraz datą lub skanem przelewu.

3. Proszę nie wysyłać reklamacji sms, mms i WhatsApp'em lub na inny email niż ten podany wyżej, ponieważ inną drogą są nie obsługiwane, proszę nie utrudniać i trzymać się instrukcji.

4. Każdy kto wsparł Akcje Ariana, książkę otrzyma na pewno a za ewentualne opóźnienia z winy leżącej po mojej stronie przepraszam. Tylko ten kto nic nie robi, nie myli się. Mylić się, jest rzeczą ludzką. 

 

REKLAMACE zaczynamy od sprawdzenia podanego adresu wraz z numerem telefonu!

W przypadku konieczności uzupełnienia ;lub poprawienia podanego adresu, wysyłamy ponownie cały poprawny uzupełniony adres z numerem telefonu oraz załączamy skan przelewu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prawo Morza Trybunał Prawa Naturalnego przeciwieństwo

WAŻNE KOMUNIKATY

Poszukiwani są dobrze opłacani - wysoka prowizja,  lokalni dystrybutorzy

                       Almanachu Wolnego Człowieka - Tu czytaj więcej 

 

  • Pomimo dwóch korekt przeprowadzonych przed drukiem, przez zawodowych korektorów znających języki obce, w tekście mogą być zidentyfikowane błędy. Wszystkich którzy takowe znajdą, proszę o podanie nr strony i wiersza na email: janarian@protonemail.com. Niezwłocznie pocztą zwrotną będzie wysłana errata. Z góry dziękuję za współpracę i  przepraszam.    
  • _helper best59_  proszę o błędach na stronach witryny informować na tego e-maila -> andrzejmazurek.59@protonmail.com
  • Prośba do wszystkich użytkowników i czytelników.

 

W celu wypozycjonowania witryny  w googlach jak najwyżej, na sam szczyt w celu rozprzestrzeniania się wiedzy o Prawie Morza, niezbędne jest jak najczęściej wchodzić na witrynę i pozostawanie na niej jak najdłużej. Otwierajcie strony tej witryny dla uwolnienia wszystkich ludzi od zniewolenia Prawem Morza a drugie okno dla swoich spraw, niech te okno dedykowane witrynie będzie zawsze otwarte w tle, to niezmiernie ważne i zawsze aktualne. Niezależnie od tego, witryna jest ciągle rozbudowywana o nowe uzupełniające treści z zakresu Prawa Morza, Prawa Naturalnego i pokrewnych tematów  przekazanych w książce. Treści publikowane w oknach witryny, nigdy nie były publikowane w języku polskim, więc proszę odwiedzać nawet te same strony ponownie, gdyż prawie każdego dnia znajdziecie w nich nowe treści, których wcześniej nie było. 

Czas dostarczenia książki pod drzwi od jej nadania do dostarczenia na adres w Kraju - 2 dni robocze, w Europie 3 dni Robocze, Canada USA i Antypody 

5 dni roboczych. Wyjątek stanowi okres gdy książki braknie - skończony nakład, Wówczas jest stosowny komunikat na tej stronie.

Przesyłka za ocean - Wsparcie Akcji Ariana Ratowania Zaginionych na Morzu +20 USD (droższy transport lotniczy).

 

Proszę odczytać wszystkie komunikaty. Szczególnie te na samym dole, które dotyczą błędów w zamawianiu książki lub uniemożliwiają jej wysyłkę. 

Wszelkie opóźnienia w wysyłce są w 99% spowodowane nie kompletnością adresu dostawy wpisanego w tytule przelewu (brak nr tel dla kuriera). 

 

 

UWAGA: Przesyłka do UK +10 Pfunt, do Canady i USA + 20 USD, Antypody +35 USD (transport samolotowy droższy)

W adresach zagranicznych prosze nie stosować skrótów nazw miejscowości, adres ma być kompletny i czytelny dla Poczty. Jeśli się nie miesci w przelewie wysłać  całe nazwy wypełniając dokładnie cały formularz na stronie zamówienia.

 

 

Ludzie którzy nie mogą z różnych powodów wspierać Akcji Ariana Ratowania Zaginionych na Morzu, nie zostaną pozbawieni możliwości zapoznania się z treścią książki. Książkę będą posiadały niektóre Biblioteki Uniwersyteckie Wydziałów Prawa, Biblioteka Narodowa w Warszawie, Ossolineum - Zakład Narodowy im. Ossolińskich - Wrocław oraz wszystkie publiczne, które się o to do mnie zwrócą - książkę wysyłam jako dar na mój koszt. 

 

Zarzuciłem obdarowywanie książką indywidualnie z powodu handlu książką na wolnym rynku, na co nie wyrażam zgody. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Arian prowadzi Akcje Ratowania Ludzi Zaginionych na Morzu. Akcja trwa do uratowania ostatniego zaginionego.     

                                                                 Wspieraj Akcje Ariana.

 

W ramach Akcji Ariana w dniu 01.09.2021 obdarowane Almanachem Wolnego Człowieka zostały biblioteki: Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Biblioteka Narodowa w WarszawieZakład Narodowy im. Ossolińskich Biblioteka we Wrocławiu, Uniwersytet Wrocławski – Biblioteka Wydziału Prawa oraz inne zgłaszające taką wolę i potrzebę.

 

Sława i Chwała Comes Militi - Wiecznej Szlachcie Lechitów

 

Poszukiwani są tłumacze wszystkich języków słowiańskich, zainteresowanych prosze o kontakt tel 784205764 lub

mailowy: anarian@protonmail.com

TAKIE JEST   PRAWO MORZA

ERRATA do pierwszego wydania książki. Pomimo iż,  przed drukiem książki przeprowadzono dwie niezależne korekty wydawnicze w dalszym ciągu są znajdowane błędy. Dlatego zainteresowanych kieruje na stronę gdzie błędy są zgłaszane i korygowane i skąd można pobrać poprawki.

Wejdź Tu aby pobrać