JAK SKUTECZNIE ZŁOŻYĆ REKLAMACJE ?!

  

Każdorazowo przy zgłoszeniu reklamacji proszę podać kompletne dane teleadresowe z zamówienia wraz nr telefonu dla kuriera oraz załączyć skan przelewu. Koniecznie podać której części książki dotyczy reklamacja!

 

Tydzień po wsparciu akcji Ariana reklamacja jest uzasadniona w Kraju, po dwóch tygodniach poza Polską.

 

Reklamacje są często spowodowane z powodu nie odebrania przesyłki w terminie, w takim przypadku wysyłka powtórna nastąpi po poniesieniu kosztów przepakowania i kupienia kolejnego znaczka - w kraju 35 PLN  Europa + 25 Euro

 

Zgłaszając reklamacje otrzymasz nr przesyłki jeśli była nadana, po numerze należy sprawdzić u operatora - POCZTA POLSKA ENVELO- status przesyłki. 

 

Przesyłki są dostarczane Kurierem Envelo,  kurier nie ma obowiązku dzwonić w celu umówienia godzin dostarczenia przesyłki.

 

TAKIE JEST   PRAWO MORZA

 

Poszukiwani są tłumacze wszystkich języków słowiańskich, zainteresowanych prosze o kontakt tel.: 784205764 lub

mailowy: jaarian@protonmail.com

Arian prowadzi Akcje Ratowania Ludzi Zaginionych na Morzu. Akcja trwa do uratowania ostatniego zaginionego.     

                                                                 Wspieraj Akcje Ariana.

 

W ramach Akcji Ariana w dniu 01.09.2021 obdarowane Almanachem Wolnego Człowieka zostały biblioteki: Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Biblioteka Narodowa w WarszawieZakład Narodowy im. Ossolińskich Biblioteka we Wrocławiu, Uniwersytet Wrocławski – Biblioteka Wydziału Prawa oraz inne zgłaszające taką wolę i potrzebę.

 

Sława i Chwała Comes Militi - Wiecznej Szlachcie Lechitów

 

 

UWAGA: Przesyłka do UK +15 Pfunt, do Canady i USA + 20 USD, Antypody +35 USD (transport samolotowy droższy)

W adresach zagranicznych prosze nie stosować skrótów nazw miejscowości, adres ma być kompletny i czytelny dla Poczty. Jeśli się nie miesci w przelewie wysłać  całe nazwy wypełniając dokładnie cały formularz na stronie zamówienia.

 

 

Ludzie którzy nie mogą z różnych powodów wspierać Akcji Ariana Ratowania Zaginionych na Morzu, nie zostaną pozbawieni możliwości zapoznania się z treścią książki. Książkę będą posiadały niektóre Biblioteki Uniwersyteckie Wydziałów Prawa, Biblioteka Narodowa w Warszawie, Ossolineum - Zakład Narodowy im. Ossolińskich - Wrocław oraz wszystkie publiczne, które się o to do mnie zwrócą - książkę wysyłam jako dar na mój koszt. 

 

Zarzuciłem obdarowywanie książką indywidualnie z powodu handlu książką na wolnym rynku, na co nie wyrażam zgody. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czas dostarczenia książki pod drzwi od jej nadania do dostarczenia na adres w Kraju - 2 dni robocze, w Europie 3 dni Robocze, Canada USA i Antypody 

5 dni roboczych. 

Przesyłka za ocean - Wsparcie Akcji Ariana Ratowania Zaginionych na Morzu +20 USD (droższy transport lotniczy).

Powyższe terminy są umowne, obecnie globaliści opóźniają świadomie i złośliwie, zwłaszcza poza Polską. Niekiedy nawet o 5 dni.

 

Proszę odczytać wszystkie komunikaty. Szczególnie te na samym dole, które dotyczą błędów w zamawianiu książki lub uniemożliwiają jej wysyłkę. 

Wszelkie opóźnienia w wysyłce są w 99% spowodowane nie kompletnością adresu dostawy wpisanego w tytule przelewu (brak nr tel dla kuriera). 

 

 

  • Prośba do wszystkich użytkowników i czytelników.

 

W celu wypozycjonowania witryny  w googlach jak najwyżej, na sam szczyt w celu rozprzestrzeniania się wiedzy o Prawie Morza, niezbędne jest jak najczęściej wchodzić na witrynę i pozostawanie na niej jak najdłużej. Otwierajcie strony tej witryny dla uwolnienia wszystkich ludzi od zniewolenia Prawem Morza a drugie okno dla swoich spraw, niech te okno dedykowane witrynie będzie zawsze otwarte w tle, to niezmiernie ważne i zawsze aktualne. Niezależnie od tego, witryna jest ciągle rozbudowywana o nowe uzupełniające treści z zakresu Prawa Morza, Prawa Naturalnego i pokrewnych tematów  przekazanych w książce. Treści publikowane w oknach witryny, nigdy nie były publikowane w języku polskim, więc proszę odwiedzać nawet te same strony ponownie, gdyż prawie każdego dnia znajdziecie w nich nowe treści, których wcześniej nie było. 

 

  • Pomimo dwóch korekt przeprowadzonych przed drukiem, przez zawodowych korektorów znających języki obce, w tekście mogą być zidentyfikowane błędy. Wszystkich którzy takowe znajdą, proszę o podanie nr strony i wiersza na email: janarian@protonemail.com. Niezwłocznie pocztą zwrotną będzie wysłana errata. Z góry dziękuję za współpracę i  przepraszam.    

Pierwsza część Prawa Morza -  nakład wyczerpany, 

Wszyscy oczekujący na drugą część Prawa Morza - zastosowania praktyczne, dostaną ksiązkę po dodruku - nakład chwilowo wyczerpany.

Jeśli ktoś nie dostał zamówionych książek, proszony jest o cierpliwość. Wszycy którzy wsparli akcje Ariana są na liście do wysyłki książek. 

 

Kalendarz Słowiański - dostępność - nakład  wyczerpany. Mozliwy dodruku w miarę zamówień.

 

Procedura otrzymania II części książki bez zmian, identyczna jak pierwszej części.

 

 

POZOSTAŁE WAŻNE KOMUNIKATY

Mobile menu
Prawo Morza Trybunał Prawa Naturalnego przeciwieństwo

 Tylko jedna, pierwsza wysyłka książki jest gratis.

Kolejna  wysyłka nie doręczona mi.(np. z powodu braku telefonu lub nie odebrqania w terminie wizyty kuriera)  jest realizowana po ponownym dostarczeniu kompletnych danych teleadresowych - łącznie z numerem telefonu dla kuriera i opłatą za ponowną wysyłkę w kwocie 34 PLN (refundacja opłaty powrotnej do nadawcy po nieodebraniu, przepakowanie, ponowne adresowanie i kolejne wysłanie).

 

W tytule przelewu wpisujemy za ponowną wysyłkę ksiązki.

 

 

 

1. Konieczność podania Nr telefonu dla kuriera obowiązuje tylko do przesyłek w Polsce.

2. Reklamacje są załatwiane drogą email z podaniem adresu i telefonem oraz datą lub skanem przelewu.

3. Proszę nie wysyłać reklamacji sms, mms i WhatsApp'em lub na inny email niż ten podany wyżej, ponieważ inną drogą są nie obsługiwane, proszę nie utrudniać i trzymać się instrukcji.

4. Każdy kto wsparł Akcje Ariana, książkę otrzyma na pewno a za ewentualne opóźnienia z winy leżącej po mojej stronie przepraszam. Tylko ten kto nic nie robi, nie myli się. Mylić się, jest rzeczą ludzką. 

 

KIEDY I JAK składać REKLAMACE !

 

W kraju po siedmiu dniach od wsparcia akcji Ariana nie wcześniej

zaczynamy od sprawdzenia podanego adresu wraz z numerem telefonu!

W przypadku konieczności uzupełnienia ; lub poprawienia podanych danych teleadresowych,

 

1. wysyłamy ponownie cały poprawny uzupełniony adres z numerem telefonu + godność oraz

2. załączamy skan przelewu . 

 

 

kontakt z Arianem:

 

email: jaarian@protonmail.com

tel: 784 205 764