Tylko jedna, pierwsza wysyłka książki jest gratis.

Kolejna  wysyłka nie doręczona mi.(np. z powodu braku telefonu lub nie odebrqania w terminie wizyty kuriera)  jest realizowana po ponownym dostarczeniu kompletnych danych teleadresowych - łącznie z numerem telefonu dla kuriera i opłatą za ponowną wysyłkę w kwocie 34 PLN (refundacja opłaty powrotnej do nadawcy po nieodebraniu, przepakowanie, ponowne adresowanie i kolejne wysłanie).

 

W tytule przelewu wpisujemy za ponowną wysyłkę ksiązki.

 

 

 

1. Konieczność podania Nr telefonu dla kuriera obowiązuje tylko do przesyłek w Polsce.

2. Reklamacje są załatwiane drogą email z podaniem adresu i telefonem oraz datą lub skanem przelewu.

3. Proszę nie wysyłać reklamacji sms, mms i WhatsApp'em lub na inny email niż ten podany wyżej, ponieważ inną drogą są nie obsługiwane, proszę nie utrudniać i trzymać się instrukcji.

4. Każdy kto wsparł Akcje Ariana, książkę otrzyma na pewno a za ewentualne opóźnienia z winy leżącej po mojej stronie przepraszam. Tylko ten kto nic nie robi, nie myli się. Mylić się, jest rzeczą ludzką. 

 

KIEDY I JAK składać REKLAMACE !

 

W kraju po siedmiu dniach od wsparcia akcji Ariana nie wcześniej

zaczynamy od sprawdzenia podanego adresu wraz z numerem telefonu!

W przypadku konieczności uzupełnienia ; lub poprawienia podanych danych teleadresowych,

 

1. wysyłamy ponownie cały poprawny uzupełniony adres z numerem telefonu + godność oraz

2. załączamy skan przelewu . 

 

 

kontakt z Arianem:

 

email: jaarian@protonmail.com

tel: 784 205 764

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prawo Morza Trybunał Prawa Naturalnego przeciwieństwo

POZOSTAŁE WAŻNE KOMUNIKATY

Pierwsza część Prawa Morza - nakład wyczerpany, istnieje lista przedpłat oczekujących na drugie wydanie, poprawione i uzupełnione. Jeśli do tego dojdzie, książka będzie ponownie dostępna jeszcze w 2022 roku. Wszystkich oczekujących proszę o cierpliwość i wyrozumiałość.

Kalendarz Słowiański - dostępność - nakład  wyczerpany

 

Druga część Prawa Morza - zastosowania praktyczne,  jest dostępna na bieżąco. 

Procedura otrzymania II części książki bez zmian, identyczna jak pierwszej części.

 

 

 

  • Pomimo dwóch korekt przeprowadzonych przed drukiem, przez zawodowych korektorów znających języki obce, w tekście mogą być zidentyfikowane błędy. Wszystkich którzy takowe znajdą, proszę o podanie nr strony i wiersza na email: janarian@protonemail.com. Niezwłocznie pocztą zwrotną będzie wysłana errata. Z góry dziękuję za współpracę i  przepraszam.    
  • Prośba do wszystkich użytkowników i czytelników.

 

W celu wypozycjonowania witryny  w googlach jak najwyżej, na sam szczyt w celu rozprzestrzeniania się wiedzy o Prawie Morza, niezbędne jest jak najczęściej wchodzić na witrynę i pozostawanie na niej jak najdłużej. Otwierajcie strony tej witryny dla uwolnienia wszystkich ludzi od zniewolenia Prawem Morza a drugie okno dla swoich spraw, niech te okno dedykowane witrynie będzie zawsze otwarte w tle, to niezmiernie ważne i zawsze aktualne. Niezależnie od tego, witryna jest ciągle rozbudowywana o nowe uzupełniające treści z zakresu Prawa Morza, Prawa Naturalnego i pokrewnych tematów  przekazanych w książce. Treści publikowane w oknach witryny, nigdy nie były publikowane w języku polskim, więc proszę odwiedzać nawet te same strony ponownie, gdyż prawie każdego dnia znajdziecie w nich nowe treści, których wcześniej nie było. 

Czas dostarczenia książki pod drzwi od jej nadania do dostarczenia na adres w Kraju - 2 dni robocze, w Europie 3 dni Robocze, Canada USA i Antypody 

5 dni roboczych. 

Przesyłka za ocean - Wsparcie Akcji Ariana Ratowania Zaginionych na Morzu +20 USD (droższy transport lotniczy).

Powyższe terminy są umowne, obecnie globaliści opóźniają świadomie i złośliwie, zwłaszcza poza Polską. Niekiedy nawet o 5 dni.

 

Proszę odczytać wszystkie komunikaty. Szczególnie te na samym dole, które dotyczą błędów w zamawianiu książki lub uniemożliwiają jej wysyłkę. 

Wszelkie opóźnienia w wysyłce są w 99% spowodowane nie kompletnością adresu dostawy wpisanego w tytule przelewu (brak nr tel dla kuriera). 

 

 

 

 

UWAGA: Przesyłka do UK +15 Pfunt, do Canady i USA + 20 USD, Antypody +35 USD (transport samolotowy droższy)

W adresach zagranicznych prosze nie stosować skrótów nazw miejscowości, adres ma być kompletny i czytelny dla Poczty. Jeśli się nie miesci w przelewie wysłać  całe nazwy wypełniając dokładnie cały formularz na stronie zamówienia.

 

 

Ludzie którzy nie mogą z różnych powodów wspierać Akcji Ariana Ratowania Zaginionych na Morzu, nie zostaną pozbawieni możliwości zapoznania się z treścią książki. Książkę będą posiadały niektóre Biblioteki Uniwersyteckie Wydziałów Prawa, Biblioteka Narodowa w Warszawie, Ossolineum - Zakład Narodowy im. Ossolińskich - Wrocław oraz wszystkie publiczne, które się o to do mnie zwrócą - książkę wysyłam jako dar na mój koszt. 

 

Zarzuciłem obdarowywanie książką indywidualnie z powodu handlu książką na wolnym rynku, na co nie wyrażam zgody. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Arian prowadzi Akcje Ratowania Ludzi Zaginionych na Morzu. Akcja trwa do uratowania ostatniego zaginionego.     

                                                                 Wspieraj Akcje Ariana.

 

W ramach Akcji Ariana w dniu 01.09.2021 obdarowane Almanachem Wolnego Człowieka zostały biblioteki: Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Biblioteka Narodowa w WarszawieZakład Narodowy im. Ossolińskich Biblioteka we Wrocławiu, Uniwersytet Wrocławski – Biblioteka Wydziału Prawa oraz inne zgłaszające taką wolę i potrzebę.

 

Sława i Chwała Comes Militi - Wiecznej Szlachcie Lechitów

 

Poszukiwani są tłumacze wszystkich języków słowiańskich, zainteresowanych prosze o kontakt tel.: 784205764 lub

mailowy: jaarian@protonmail.com

TAKIE JEST   PRAWO MORZA

JAK SKUTECZNIE ZŁOŻYĆ REKLAMACJE !:

  

Każdorazowo przy zgłoszeniu reklamacji proszę podać kompletne dane teleadresowe z zamówienia wraz nr telefonu dla kuriera oraz załączyć skan przelewu. Koniecznie podać której części książki dotyczy reklamacja!

 

Tydzień po wsparciu akcji Ariana reklamacja jest uzasadniona w Kraju, po dwóch tygodniach poza Polską.

 

Reklamacje są często spowodowane z powodu nie odebrania przesyłki w terminie, w takim przypadku wysyłka powtórna nastąpi po poniesieniu kosztów przepakowania i kupienia kolejnego znaczka - w kraju 35 PLN  Europa + 25 Euro

 

Zgłaszając reklamacje otrzymasz nr przesyłki jeśli była nadana, po numerze należy sprawdzić u operatora - POCZTA POLSKA ENVELO- status przesyłki. 

 

Przesyłki są dostarczane Kurierem Envelo,  kurier nie ma obowiązku dzwonić w celu umówienia godzin dostarczenia przesyłki.