PRACA: na terenie Wrocławia - potrzebny człowiek do adresowania i wysyłania książek.                                            Zgłoszenia na email: jaarian@protonmail.com

 

 

 

 

 

 

Tylko jedna, pierwsza wysyłka książki jest gratis. Kolejna  wysyłka nie doręczona mi.(np. z powodu braku telefonu lub nie odebrqania w terminie wizyty kuriera)  jest realizowana po ponownym dostarczeniu kompletnych danych teleadresowych - łącznie z numerem telefonu dla kuriera i opłatą za ponowną wysyłkę w kwocie 34 PLN (refundacja opłaty powrotnej do nadawcy po nieodebraniu, przepakowanie, ponowne adresowanie i kolejne wysłanie).

W tytule przelewu wpisujemy za ponowną wysyłkę ksiązki.

 

 

 

1. Konieczność podania Nr telefonu dla kuriera obowiązuje tylko do przesyłek w Polsce.

2. Reklamacje są załatwiane drogą email z podaniem adresu i telefonem oraz datą lub skanem przelewu.

3. Proszę nie wysyłać reklamacji sms, mms i WhatsApp'em lub na inny email niż ten podany wyżej, ponieważ inną drogą są nie obsługiwane, proszę nie utrudniać i trzymać się instrukcji.

4. Każdy kto wsparł Akcje Ariana, książkę otrzyma na pewno a za ewentualne opóźnienia z winy leżącej po mojej stronie przepraszam. Tylko ten kto nic nie robi, nie myli się. Mylić się, jest rzeczą ludzką. 

 

REKLAMACE zaczynamy od sprawdzenia podanego adresu wraz z numerem telefonu!

W przypadku konieczności uzupełnienia ;lub poprawienia podanego adresu, wysyłamy ponownie cały poprawny uzupełniony adres z numerem telefonu oraz załączamy skan przelewu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prawo Morza Trybunał Prawa Naturalnego przeciwieństwo

POZOSTAŁE WAŻNE KOMUNIKATY

Mam bardzo złą wiadomość do wszystkich którzy wsparli Akcję Ariana przed 05 maja 2022 r 

 

Stałem się ofiarą hakerów, mój komputer uległ zainfekowaniu przez cyber przestępców, wirus spowodował zaszyfrowanie wszystkich moich plików w Word i PDF – utraciłem prace kilku miesięcy. Przestępcy zażądali pieniędzy w krypto walutach, za odszyfrowanie moich plików, odmówiłem, nie negocjuje z przestępcami.

 

Utraciłem miedzy innymi dane teleadresowe do wysyłki zamówionych książek wszystkich odbiorców którzy zamówili książki  przed 5 maja 2022.

 

Dlatego zwracam się z prośbą do wszystkich, którzy zamówili książki przed 5 maja br. o ponowne przesłanie danych teleadresowych do wysyłki zamówionych książek na adres email:

 

jestesczłowiekiemnieosoba@protonmail.com

 

z podaniem: której części książki dotyczyło zamówienie I czy II oraz załączenie ponowne skanu wsparcia Akcji Ariana.

 

Jednocześnie z tego samego powodu debiut książki – II części Prawa Morza opóźni się o kilka tygodni (ok 4)

 

za niedogodności z tym związane wszystkich przepraszam.

 

Od teraz mój komputer do pracy nie będzie podłączony do Internetu aby uniknąć podobnych incydentów na przyszłość.

 

Dostępne na bieżąco są I część Almanachu Wolnego Człowieka oraz kalendarz słowiański. Powyższe  dostarczane są w dwa dni robocze w kraju i tydzień w Europie.

 

Druga część Prawa Morza-  zastosowanie praktyczne z opisem krok po kroku zakładania Autonomii będzie dostępna orientacyjnie  ok 5 czerwca 2022.

 

Zapisy na nią są przyjmowane na zasadzie przedpłaty z dostawą po jej ukazaniu się drukiem. Zapisani otrzymają książkę w pierwszej kolejności.

 

       Raz jeszcze przepraszam za tą sytuacje

 

 

 

  • Pomimo dwóch korekt przeprowadzonych przed drukiem, przez zawodowych korektorów znających języki obce, w tekście mogą być zidentyfikowane błędy. Wszystkich którzy takowe znajdą, proszę o podanie nr strony i wiersza na email: janarian@protonemail.com. Niezwłocznie pocztą zwrotną będzie wysłana errata. Z góry dziękuję za współpracę i  przepraszam.    
  • Prośba do wszystkich użytkowników i czytelników.

 

W celu wypozycjonowania witryny  w googlach jak najwyżej, na sam szczyt w celu rozprzestrzeniania się wiedzy o Prawie Morza, niezbędne jest jak najczęściej wchodzić na witrynę i pozostawanie na niej jak najdłużej. Otwierajcie strony tej witryny dla uwolnienia wszystkich ludzi od zniewolenia Prawem Morza a drugie okno dla swoich spraw, niech te okno dedykowane witrynie będzie zawsze otwarte w tle, to niezmiernie ważne i zawsze aktualne. Niezależnie od tego, witryna jest ciągle rozbudowywana o nowe uzupełniające treści z zakresu Prawa Morza, Prawa Naturalnego i pokrewnych tematów  przekazanych w książce. Treści publikowane w oknach witryny, nigdy nie były publikowane w języku polskim, więc proszę odwiedzać nawet te same strony ponownie, gdyż prawie każdego dnia znajdziecie w nich nowe treści, których wcześniej nie było. 

Czas dostarczenia książki pod drzwi od jej nadania do dostarczenia na adres w Kraju - 2 dni robocze, w Europie 3 dni Robocze, Canada USA i Antypody 

5 dni roboczych. 

Przesyłka za ocean - Wsparcie Akcji Ariana Ratowania Zaginionych na Morzu +20 USD (droższy transport lotniczy).

Powyższe terminy są umowne, obecnie covidianie opóźniają świadomie i złośliwie , zwłaszcza poza Polską. Niekiedy nawet o 5 dni.

 

Proszę odczytać wszystkie komunikaty. Szczególnie te na samym dole, które dotyczą błędów w zamawianiu książki lub uniemożliwiają jej wysyłkę. 

Wszelkie opóźnienia w wysyłce są w 99% spowodowane nie kompletnością adresu dostawy wpisanego w tytule przelewu (brak nr tel dla kuriera). 

 

 

 

 

UWAGA: Przesyłka do UK +10 Pfunt, do Canady i USA + 20 USD, Antypody +35 USD (transport samolotowy droższy)

W adresach zagranicznych prosze nie stosować skrótów nazw miejscowości, adres ma być kompletny i czytelny dla Poczty. Jeśli się nie miesci w przelewie wysłać  całe nazwy wypełniając dokładnie cały formularz na stronie zamówienia.

 

 

Ludzie którzy nie mogą z różnych powodów wspierać Akcji Ariana Ratowania Zaginionych na Morzu, nie zostaną pozbawieni możliwości zapoznania się z treścią książki. Książkę będą posiadały niektóre Biblioteki Uniwersyteckie Wydziałów Prawa, Biblioteka Narodowa w Warszawie, Ossolineum - Zakład Narodowy im. Ossolińskich - Wrocław oraz wszystkie publiczne, które się o to do mnie zwrócą - książkę wysyłam jako dar na mój koszt. 

 

Zarzuciłem obdarowywanie książką indywidualnie z powodu handlu książką na wolnym rynku, na co nie wyrażam zgody. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Arian prowadzi Akcje Ratowania Ludzi Zaginionych na Morzu. Akcja trwa do uratowania ostatniego zaginionego.     

                                                                 Wspieraj Akcje Ariana.

 

W ramach Akcji Ariana w dniu 01.09.2021 obdarowane Almanachem Wolnego Człowieka zostały biblioteki: Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Biblioteka Narodowa w WarszawieZakład Narodowy im. Ossolińskich Biblioteka we Wrocławiu, Uniwersytet Wrocławski – Biblioteka Wydziału Prawa oraz inne zgłaszające taką wolę i potrzebę.

 

Sława i Chwała Comes Militi - Wiecznej Szlachcie Lechitów

 

Poszukiwani są tłumacze wszystkich języków słowiańskich, zainteresowanych prosze o kontakt tel.: 784205764 lub

mailowy: jaarian@protonmail.com

TAKIE JEST   PRAWO MORZA

TERMINY WOLNE do wyboru  przez organizatorów prelekcji

 

 

wszystkie soboty i niedziele czerwca

Linki do nagrania:  Arian u Zygrfryda Ciupki cz.6. Wpływ patologii jezuickiej na losy tego świata. Powiązania między kościołem i państwem

Zobacz dołączony film na You Tube.

http://www.youtube.com/watch?v=ormOIlOi4Vc

Wydane przez Biuro Centralne,
Międzynarodowy Trybunał Zbrodni Kościoła i Państwa

25 lutego 2013 r.

Bruksela

https://www.youtube.com/watch?v=ormOIlOi4Vc (polskie napisy można ustawić)[15.12.2021]

https://globalna.info/2020/07/09/czy-papiez-i-jezuici-to-okultysci-winni-najgorszych-zbrodni-na-dzieciach/

http://itccs-polski.blogspot.com/

https://www.youtube.com/watch?v=CCX_oujvuMg

http://alexjones.pl/tos/tos-na-biezaco/item/1258-one-peoples-public-trust

http://www.unic.un.org.pl/prawa-czlowieka/miedzynarodowy-trybunal-karny---zadania/3155 (w Polsce)

 

Linki były umieszczone pod filmem i w moich niezliczonych komentarzach po filmem, wszystko zostało usunięte wielokrotnie!!

 

REKLAMACJE

 

Każdorazowo przy zgłoszeniu reklamacji proszę podać kompletne dane teleadresowe z zamówienia wraz nr telefonu dla kuriera oraz załączyć skan przelewu. Koniecznie podać której części książki dotyczy reklamacja!

 

Tydzień po wsparciu akcji Ariana reklamacja jest uzasadniona w Kraju po dwóch tygodniach poza Polską.

 

Reklamacje są często spowodowane z powodu nie odebrania przesyłki w terminie, w takim przypadku wysyłka powtórna nastąpi po poniesieniu kosztów przepakowania i kupienia kolejnego znaczka - w kraju 35 PLN  Europa + 10 Euro

 

Zgłaszając reklamacje otrzymasz nr przesyłki jeśli była nadana, po numerze należy sprawdzić status przesyłki

 

Przesyłki są dostarczane Kurierem Envelo, kurier nie ma obowiązku dzwonić, można wybrać paczkomat podając jego nr i adres (odbiór przez  48 godzin)