Wspierajcie  Akcje Ariana

Arian prowadzi Akcje Ratowania 

Zaginionych na Morzu

Uczcie się, bo jest już z czego

Ta wiedza poraża

Nadchodzi sztorm

"… Tak Proste, Ale Tak Skuteczne, A Jednocześnie Tak Biblijnie Doskonałe, Kiedy Naruszysz Prawa Pierwszego Boga, Służąc Fałszywemu Bogu, Bogu Osoby-korporacji. Siła Zaufania-prawa Jest Największą Mocą Ze Wszystkich... Prawo Zaufania Jest Panem-sługą, Relacją, Nie Działa Wstecz, Jest Systemem Nadawania Rachunków Długów Niczego Niepodejrzewającym... Ten, Kto Przyjmuje Tytuł Prawny, Jest Tym, Który Przyznaje, żE Tytuł Słuszny Należy Do Tego, Który Przyznał Takiemu Człowiekowi Tytuł Prawny. Tytuł Prawny Nie Może Być Posiadany Przez żYjącego Człowieka. Tylko „Osoba” Może Posiadać Tytuł Prawny, A Jeśli Jest Osobą, O Którą Możesz Zapytać, Jest To Posiadacz Tytułu Prawnego Człowieka. Jedyną Rzeczą, Która Stworzyła „Osobę”, Będącą Maską W Sztuce, Był Watykan: „Rzym”.  Watykan Stał Się Pierwszym Prawnym Powiernikiem, Posiadającym Władzę Nad żYwym Człowiekiem. Watykan Stał Się Bestią, Nie Ma Jurysdykcji Wobec żYwego Człowieka, Ponieważ Zgodził Się Działać, Jako Powiernik. Watykan, Który Teraz Posiadał Tytuł Prawny Nad Panowaniem Nad Człowiekiem, Zaoferował Rachunki Tytułu Prawnego Do Własnej Osoby. Oferując Taki Tytuł żYjącemu Człowiekowi Tylko Wtedy, Gdy żYjącego Człowieka Oszukano Do Przyjęcia Takiego Rachunku. Człowiek Taki Stał Się "Wierzycielem Wierzyciela" śWiatowych Długów Watykanu. „Potwierdzeniem” Konta, Przyznano Tytuł Słuszny Z Powrotem Watykanowi, Ponieważ żYjący Człowiek Przyjął Tytuł Prawny, Sprawiając, żE żYjący Człowiek Podlega Jurysdykcji Posiadacza Konta Martwego Bestii Watykan, Zamiast Być Pierwszym Powiernikiem Prawdziwego Boga żYwego Człowieka. Watykan Jest Bogiem Zmarłych, Ponieważ To Nie Bóg Człowieka Stworzył ŚMierć Prawniczą, Osobę Prawną, To Watykan Stworzył Coś Takiego Jak „Osoba”. Watykan To Fałszywy Bóg."

Sposobów jej wypowiedzenia łącznie ze skutkami i jej zakończenia po upływie terminu, na jaki została zawarta.   

 

Jeśli ty sam nie wyrażasz zgody na umowę to oświadczasz to mówiąc - "

nie wyrażam zgody”, „nie zgadzam się".   

 

Umowa to każdy rodzaj współpracy, każdy rodzaj zgody, łącznie ze zgodą milczącą, musisz powiedzieć i być zrozumianym: nie zgadzam się lub nie wyrażam zgody.     

 

To nie wszystko, reszty dowiesz się z książki i zapamiętaj też, Dekret Prezydenta Mościckiego - nikt go nie odwołał, bo nie mógł i on dalej obowiązuje

 

- współpraca z okupantem grozi przepadkiem mienia i 10 lat więzienia, każda umowa to współpraca - kim jesteś? do czego mnie namawiasz?

Jeśli jesteś żywym, naturalnym człowiekiem, prawa korporacji nie mają nad tobą jurysdykcji. 

 

 

Prawa korporacji dotyczą tylko sztucznych osób, przez nią stworzonych. takich jak ona sama i/lub twój chochoł.

 

Czyli korporacja która te prawo stanowione opublikowała w formie ustaw, Rozporzadzeń, kodeksów czy regulaminów, one nigdy nie dotyczą żywych ludzi,

 

Sprawdź sam, każada ustawa, rozpożądzenie, kodeks czy inne przepisy zawsze są dla "osób" , "obywateli" , "korporacji" takich czy innych, nigdy dla żywych naturalnych ludzi z krwi i kości takich jak ty.

 

Kto co stwarza tym włada. Ciebie żywego człowieka nie stworzyła korporacja, jesteś kreacją boga, on dał ci prawa, których człowiek zmienić nie może i nigdy tego nie zrobił, bo nie zmienne jest to, co stworzył bóg.

 

Wszystko co stwarza rzeczy doskonałe nie poprawia się, nie naprawia, nie ulepsza, kim że jest ten głupiec, który uważa, że jest madrzejszy od samego boga - stwórcy wszechrzeczy?

W celu zrozumienia w pełni cytatu powyższych słów, niezbędne jest zrozumienie czym jest Trust - Powiernictwo -Zaufanie. Pojęcie Trust nie jest skodyfikowane w prawodawstwie Rzeczpospolitej i nie jest to przypadkowe lecz świadome działanie.

 

Pomimo że trusty obowiązują i są zawierane oraz dotyczą nas, nie są częścią prawa w tym kraju, dlaczego? Jeśli coś jest niewyjaśnione, to oznacza że ma być niezrozumiane.

 

Jeśli ma być niezrozumiałe to wiadomo przez kogo a jeśli jest niedopowiedziane, to też wiadomo przez kogo. Jeśli ktoś wydaje setki ustaw, rozporządzeń i innych, których nikt nie zna (nawet sami autorzy)  i nigdy nie przeczyta bo nie zdąży ale nie publikuje tego, co ważne i wszystkich dotyczy, to to też, nie jest przypadek ale kolor prawa.

 

Almanach Wolnego Człowieka poświęca jeden rozdział na omówienie tego czym jests i jak funkcjonuje TRUST. 

Na stronę główną

do góry strony

    Jesteś Człowiekiem, NIE OSOBĄ

 

Ten tytuł książki, to wynik konkursu rozpisanego wśród Ariów, wolnych, bo przebudzonych, świadomych ludzi - Suwerenów Rzeczpospolitej.

Wyjaśnienie to należy się tym, którzy nie zetknęli się nigdy wcześniej z Prawem Morza. Im, bowiem tytuł ten, może wydać się co najmniej dziwny i nie dostrzegają oni zawartego w nim przesłania, dotyczącego jurysdykcji. 

Korporacja państwa usiłuje nadać cech antropomorficznych Twojej korporacji. Zapędy korporacji rządu, tak aby spersonifikować Twojego Chochoła, będą trwały nieustannie, lecz bez Twojej zgody to nigdy im się nie uda. Nie można połączyć martwego żywym. Korporacja jest martwa i funkcjonuje tylko na papierze. A Ty jesteś człowiekiem z krwi i kości. Dalsze rozwiązanie tego rebusu znajduje się poniżej. Zarówno kolor jak i wielkość poszczególnych liter użytych w tytule powyżej, mają znaczenie, ale o tym szczegółowo w Almanachu Wolnego Człowieka.

                                                                       

Rzeczpospolita podobnie jak Stany Zjednoczone jest republiką ale nasze łańcuchy niewolników jeszcze dzwonią nam u nóg. Abu uwolnić Lechitów i ich kraj, niewiele już potrzeba. Doczytajacie szczegóły w ksążce i nie zwlekajcie. Bądźcie jak mangusta.

To wówczas z człowieka  rzad stworzył "osobę" = Chochoł = to sztuczna osoba = korporacja  - mieszka pod twoim adresem, jego nazwa jest podobna. Czasem jak to korzystn e lub konieczne, możesz ją reprezentować ale nigdy nią nie jesteś. Jesteś naturalną istotą, człowiekiem z krwi i kości.

13 lipca 2018 roku Donald Tramp po nie udanym zamachu na jego życie udał się do Buckinham Palace i rozmowił się z królową Elżbietą II . Naród amerykański - We The People odzyskał wolność, Stany zjednoczone od tego momentu, już nie są własnością korony brytyjskiej.

W 1933 Rząd Stanów Zjednoczonych ogłosil bankructwo

. Od tego czasu ludzi zaczęto uważąć za aktywa, ruchomości,

akty urodzenia zdeponowano w departamęcie handlu,

wyceniono je i zaczął się handel. Wiecej o tym czytaj TU 

Oto Twój Chochoł, którego nie reprezentujesz - ale możesz, gdy wyrazisz czasową zgodę - "za zgodą".  

Aby wyrazić zgodę musisz to powiedzieć, wyartykułować lub napisać. 

 

Reprezentując twojego chochoła nigdy nie stajesz się nim.

 

Niekiedy to konieczne - np. gdy chcesz lecieć samolotem, niekiedy to korzystne np. gdy dziedziczysz dom.

 

Najczęściej tego nie chcesz np. gdy otrzymujesz niechcianą korespondencję lub ofertę umowy od jakieś korporacji. np. policjanta.

 

 

Więcej o Chochole znajdziesz TU

Człowiek

… Tak proste, ale tak skuteczne, a jednocześnie tak biblijnie doskonałe, kiedy naruszysz prawa pierwszego BOGA, służąc fałszywemu Bogu, BOGU osoby-korporacji. SIŁA ZAUFANIA-PRAWA jest największą mocą ze wszystkich... Prawo zaufania jest panem-sługą, relacją, nie działa wstecz, jest systemem nadawania RACHUNKÓW długów niczego niepodejrzewającym...

   Ten, kto przyjmuje TYTUŁ PRAWNY, jest tym, który przyznaje, że tytuł słuszny należy do tego, który przyznał takiemu człowiekowi TYTUŁ PRAWNY.

TYTUŁ PRAWNY nie może być posiadany przez żyjącego człowieka. Tylko „osoba” może posiadać tytuł prawny, a jeśli jest osobą, o którą możesz zapytać, to jest to posiadacz tytułu prawnego człowieka. 

   Jedyną rzeczą, która stworzyła „Osobę”, będącą maską w sztuce, był WATYKAN: „RZYM”.

WATYKAN stał się pierwszym Prawnym Powiernikiem, posiadającym władzę nad żywym człowiekiem. 

WATYKAN stał się bestią ale nie ma jurysdykcji wobec żywego człowieka, ponieważ zgodził się działać, jako powiernik. 

WATYKAN, który teraz posiadał tytuł prawny nad panowaniem nad człowiekiem, zaoferował RACHUNKI tytułu prawnego do własnej Osoby, oferując taki tytuł żyjącemu człowiekowi tylko wtedy, gdy żyjącego człowieka oszukano do przyjęcia takiego RACHUNKU. 

Człowiek taki stał się "wierzycielem wierzyciela" światowych długów WATYKANU. „Potwierdzeniem” KONTA, przyznano tytuł słuszny z powrotem WATYKANOWI, ponieważ żyjący człowiek przyjął tytuł prawny, sprawiając, że żyjący człowiek podlega jurysdykcji posiadacza KONTA MARTWEGO bestii WATYKAN, zamiast być pierwszym powiernikiem prawdziwego BOGA żywego człowieka. 

WATYKAN jest BOGIEM zmarłych, ponieważ to nie Bóg człowieka stworzył ŚMIERĆ prawniczą, osobę prawną, to WATYKAN stworzył coś takiego jak „Osoba”. 

WATYKAN to fałszywy BÓG."

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[1] Op.Cit. Matthew J. Trewhella. The Doctrine… Fragment - Cytat z książki

człowiek i chochoł

Objaśnienie tytułu książki

Sztuczny

Naturalny

"Prawo morza"

"Prawo krajowe"

Jurysdykcja morska Admiralicji

Jurysdykcja prawa powszechnego

Statuty, ustawy, zasady, kodeksy itp.

Nie szkodzić

Martwa osobowość prawna

Żyjący legalny mężczyzna/kobieta

Zarejestrowany

Rejestrowani

"Sztuczna osoba"

"Osoba fizyczna"

firma

ludzka

Urzędnik państwowy

Suwerenny prywatny

połączone

wolny

"Potencjał publiczny"

"Pojemność prywatna"

ograniczony

nieograniczony

Przywileje/korzyści prawne

Prawa/właściwości zgodne z prawem

Przyznane i odwołalne

Nieodłączne i nietykalne

Prawa uchwalone

Niezbywalne prawa

Przepisane przez państwo

Obdarzony przez naturę/ Boga

dłużnik

wierzyciel

Odpowiada za długi

Twórca bogactwa

Powiernik zaufania

Beneficjent zaufania

Zawsze "Płaci"

Zawsze korzysta

"Obiektowa Strona Dłużnika"

"Zabezpieczony wierzyciel partii"

Legalny handel

Legalny handel

Między korporacjami

Między żywymi ludźmi

podpis fikcja

autograf fakt

Jan Arjan Kowalski

Przez: Jan-Arjan: Kowalski

Wszelkie prawa zastrzeżone

 

 

 

                            

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

Mobile menu
Prawo Morza Trybunał Prawa Naturalnego przeciwieństwo

Korporacja państwa usiłuje personifikować Twojego Chochoła

Jeśli jesteś żywym, naturalnym człowiekiem, prawa korporacji nie mają nad tobą jurysdykcji.  Prawa korporacji dotyczą tylko sztucznych osób, przez nią stworzonych. Takich jak ona sama i/lub Twój Chochoł. 

To znaczy, że te prawa korporacji, która te prawo stanowione opublikowała w formie ustaw, rozporządzeń, kodeksów czy regulaminów 

nigdy nie dotyczą żywych ludzi.

Sprawdź sam, że każda ustawa, rozporządzenie, kodeks czy inne przepisy zawsze są dla "osób", "obywateli" ,takich czy innych korporacji, ale nigdy dla żywych naturalnych ludzi z krwi i kości takich jak Ty 

Kto co stwarza tym włada. 

Ciebie żywego człowieka nie stworzyła korporacja, jesteś kreacją Boga, On dał Ci prawa, których człowiek zmienić nie może i nigdy tego nie zrobił, bo nie zmienne jest to, co stworzył Bóg. Wszystko co stwarza Bóg jest doskonałe.

Rzeczy doskonałych nie poprawia się, nie naprawia, nie ulepsza. Kim więc jest ten głupiec, który uważa, że jest mądrzejszy od samego Boga - stwórcy wszechrzeczy?

Jest tak dlatego, bo nie ma możliwości, aby połączyć rzeczy z różnych materii. 

Żywa kobieta i mężczyzna nigdy nie jest jednym i złączonym.

Aby połączyć martwe z żywym potrzebny jest pośrednik -  pośrednikiem jest np. Umowa.

 

Umowa jest ważna tylko za zgodą żywego człowieka, mężczyzny lub kobiety i tylko wtedy, gdy niczego umowa nie zataja, nie ukrywa, nie fałszuje i jest uczciwie korzystna dla wszystkich stron, które umowę ratyfikują będąc umocowanymi, świadomymi i w dobrej wierze, bez przymusu i ostrzeżeni, pouczeni i świadomi, jej celów i wszystkich skutków, czasu i sposobów samoistnego zakończenia umowy.