Nowa akcja w USA - szczepienia w kościołach

wskaźniki naszej samoświadomości a raczej poziomu jej braku. A do póki taki stan rzeczy trwa, okupanci są spokojni i nic nie zakłóca im żeru i pasożytowania na organizmie państwa i narodu. Jest to bezpośrednia przyczyna tego, że nasze dzieci i wnuki za chlebem musza wyjeżdżać za granicę a nasi starsi z powodu głodowych emerytur, stają każdego miesiąca przed dylematem, czy kupić lekarstwa czy żywność. Dość tego upokarzania! Żyjemy w najbogatszym kraju w Europie a być może na świecie, jednak permanentnie i metodycznie ten chrześcijański RAK wyniszczył nasz naród i państwo.

Wyprano nam mózgi typową techniką,: odbierz narodowi tożsamość i historie a uwierzy we wszystko, to właśnie nam uczynił na Watykan i czyni się dalej. Poświęciłem temu tematowi rozdział w Almanachy Wolnego Człowieka, więc nie będę się powtarzał, żeby nie być nudnym, ale ktokolwiek ma wątpliwości i chce podważyć moje słowa, to zapraszam do publicznej debaty (wyłącznie na żywo i wyłącznie dyplomantów, którzy chcą ośmieszyć siebie, swoje dyplomy, uczelnie i sponsorów, pracodawców etc.).

Jeśli użytkownicy witryny chcieliby wiedzieć i poznać źródła wiedzy pominiętych w tym artykule wątków, wystarczy o tym do mnie napisać.

 

Takich ukutych przez zaborców i okupantów ich "złotych myśli" wkręconych narodowi krzywych bajek jest więcej i właśnie po nich poznacie tych groźnych, złotoustych mówców - de facto agentów wpływu na garnuszku u naszych wrogów, w mediach internetowych i w realu jest ich wielu. Słowa klucze po których ich poznacie i za które im płacą to te którymi nas niewolą, gdy tylko uwierzymy w choć jedno z nich. Wypowiadają je nie od razu, gdy jeszcze debiutują i nie mają wielu fanów ich gładkich wypowiedzi w poprawnej, kwiecistej wymowie czym imponują gawiedzi. Słowa te właśnie Chrześcijaństwo, Demokracja, Prawo rzymskie, Kultura grecka, to że jesteśmy łacinnikami (narodem łacińskim). Za te słowa klucze agentom wpływu płacą, niekiedy powtarzaj je po nich pożyteczni idioci, którzy własnej wiedzy nie mają, są nieukami i powtarzają te bzdury po agentach za darmo, nic z tego nie mają, mają rozdęte ego i chcą poklasku gawiedzi, udają mądrych będąc w istocie gadającą papugą. Słowa te to oczywiści w każdym przypadku bzdura i kłamstwo ale to wiedzą tylko ci co którzy chcą wiedzieć, znają prawdziwą historię , nie akademicką - ta jest ufundowana przez tych samych sponsorów którzy płacą agentom wpływu. Jak sama nazwa trafnie wskazuje, ci sponsorzy wpływają na naród właśnie za pomocą narzędzi wpływu - czytaj agentów wpływu. Nie jest to jedyne narzędzie ale jedno z najskuteczniejszych dla nich a dla nas najgroźniejszych. Inne narzędzia to media. Prawie wszystkie periodyki, czasopisma i tzw. przekaziory - stacje radiowe, telewizje w tym internetowe i ich personel są opłacane kapitałem nie polskim np. gazety prawi wszystkie są niemieckie itp. Agenci wpływu są tak skuteczni, że udało im się osiągnąć wydawałoby się nieosiągalne, a jednak zrobili to.

 1. Mając największe złoża węgla w Europie, kupujemy go za granicą,
 2. Mając duże złoża ropy kupujemy za granica
 3. Mając duże złoża gazu kupujemy za granicą
 4. Mając nie wyczerpywalne źródła energii samo odnawialnej i w stu procentach ekologiczne w geotermii płacimy duże kary za ich brak i kupujemy wiatraki podczas gdy u nas wiatry są małe do umiarkowanych,
 5. Mając kiedyś spławne rzeki i duże wybrzeże prawi nie mamy floty, dlaczego? bo to dobry interes i dawniej konkurencyjny w skali światowej a stocznie pozamykano
 6. To samo dotyczy rolnictwa i wielu innych branż
 7. Jednak najgroźniejszy agent zniewolił 38 milionowy naród i żeruje na nim od 1000 lat, współpracuję z naszymi wrogami we spół zespół doprowadzili w historii do wymazania z mapy Europy tego kraju. Obecnie zamierza Nas unicestwić, tak bynajmniej ogłosił w Agendzie 

 

 

CO TO JEST AGENDA 21?

 

Agenda 21 to plan, który według wielu osób do 2030 r. doprowadzi do wyludnienia 95 proc. światowej populacji.

 

W mojej opinii to jest element zarządzania strachem, część trwającej wojny informacyjnej. Sam pomysł jest idiotyczny i niemożliwy do wykonania ( po czynach ich poznacie a wiec są stetryczałymi, złośliwymi idiotami a nas maja za głupszych od siebie i dlatego uwierzymy i będziemy się bali a strach paraliżuje = zero sprzeciwu, buntu, oporu - na to liczą) ale dotyczy naszego życia a stojące za tym organizacje i korporacje na czele z Watykanem, mają na to odpowiednie środki i są zdesperowani, więc ignorować tych węży i ich gróźb tak zupełnie nie można. Ten pajac w białej mycce pokazujący nam fucka na jedną i obie ręce w Argentynie, kraju jego pochodzenia ma opinie pedofila i sodomity, wybrali tą kreaturę na swój obraz i podobieństwo aby go szantażować w razie gdyby się stawiał. W ten sposób jezuici go wyeliminowali z gry i robią to co chcą. Ten drugi pokazujące masońskie znaki, symboliczne groźby to tzw. czarny papież - aktualny generał jezuitów, główny szarlatan tez zbrodniczej sekty.

 

To wszystko by się nie udało bez agentów wpływu, korupcji i głupoty urzędników i pożytecznych idiotów w kolejnym młodym pokoleniu wyhodowanych na spreparowanej , fałszywej wiedzy.

 

Ne nauczono nas jak ich kontrolować, weryfikować i sprawdzać, więc zagnieździli się na dobre. Jednak gra się toczy dalej i  nabiera tempa a my jesteśmy pierwszym pokoleniem, które tą grę wojenną, toczoną od tysiąca lat może wygrać i zakończyć, unikając przy tym wszelkich rozwiązań kinetycznych. Ta wojna trwa tysiąc lat i obecnie przybrała formę wojny informacyjnej więc nie ufajcie nikomu, żadnym źródłom do czasu aż się nauczycie każdą informację, sytuację, jakąkolwiek wiedzę sprawdzać osobiście, to nie jest trudne ale wymaga czasu, którego Wam brak, Książka zawiera mi. kilka sposobów na to, jak sobie z tym radzić.

 

 

Nowa akcja w USA - szczepienia w kościołach

To niestety nie wszystko zło jakie  jest generowane przez Największego uzurpatora Świata Holy See. Wydawało się nam w przeszłości, że zło przychodziło do Europy w tym i do nas ze Stanów Zjednoczonych. Niestety nie była to cała prawda ale jej pierwsze dno a jest i drugie. Oni nie ponoszą winy sprawczej za te wszystkie okropne wojny jakie wywołali i za ogrom cierpień jakie zadali. Brali w tym udział i robili to na naszych oczach niekiedy ale kierownictwo sprawcze nie oni ponoszą, zostali zwiedzeni i oszukani, to za każdym razem była fałszywa flaga. Czyta więcej o tym w Pod stronie o Donaldzie Trampie i Stanach zjednoczonych już wkrótce.

 

Tymczasem w Stanach Zjednoczonych rozpoczęła się nowa akcja o nawie "od drzwi do drzwi " chodzą po domach szczepić.

Oby i ta moda nie przyszła do nas. Ale jest gorsza jej wariant, który dla nas szczególnie jest niebezpieczny a może nie mam racji.

 

 

 

 

 

 

Także za Oceanem zaczęli szczepić w kościołach. Te moje niezdecydowanie w ocenie, wynika z tego że w Polsce jest 10 tys. parafii ale takich potencjalnych "punktów szczepień" to mamy trzy razy tyle. Duża pokusa dla tych socjopatów zważywszy że większość stałych bywalców tych przybytków tych przybytków, to beneficjenci ZUS z tytułu otrzymywania głodowych emerytur. Jeśli ta moda z Ameryki przyjdzie i do nas i komżaści zaczną namawiać i szczepić w kościołach, to zapracują na swoje imię KOŚĆI -(ół). To całkiem prawdopodobne a nawet więcej.

„Chrześcijaństwo, to jest wiara ojców naszych?”

 

Agenci wpływu na usługach Watykanu oraz ich zbrojne ramię: święte cesarstwo rzymskie narodu niemieckiego (to niefortunne określenie, bo żadnych Niemców nigdy nie było i nie ma, ale nie będę tu tej dygresji ciągnął, bo nie w tym rzecz), odwieczni nasi śmiertelni wrogowie, bez mała tysiąc sto lat temu narzucili nam, lecz nie tylko nam, tą zbrodniczą „religie”. Jak widomo ogniem i mieczem „nawracano”, skapali nasz naród wielokrotnie we własnej krwi, po wielokroć niszcząc wszystko i grabiąc (tej dygresji również nie będę kontynuował). Chcę się odnieść, do tego ukutego przez Watykan (największego uzurpatora Świata) powiedzenia,: chrześcijaństwo to wiara ojców naszych.

Tak, to dosłownie prawda, powiem więcej, pradziadów i pra, pradziadów również. Przyjmując za innymi, 25 lat, to jedno pokolenie i to się zgadza, obecnie żyjący mają lub mieli swoich żyjących pra pra pradziadków jeszcze sto lat temu, ten kłamliwy slogan funkcjonuje znacznie dłużej. I rozbiór Rzeczpospolitej to 1772 r., to 10 pokoleń, więc dziesięć pra praojców. Ale ten prastary naród, starszy od Rzymian starożytnych, liczy nie mniej niż 11000 lat – jedenaście tysięcy lat, a ta sekta chrześcijańska według przejętego obecnie nieprawdziwego, zakłamanego (też przez tą sektę, tego wątku też, Wam oszczędzę) kalendarza od dwóch tysięcy lat, z czego jak kłamliwie twierdzą od 996 roku na tej ziemi i na tym narodzie, pasożytują. Reasumując, in situ żyjemy na tej ziemi od 440 pokoleń a od 10 jest to „prawda” ukuta przez okupantów w czasie zaborów.

Do póki nie odzyskamy naszej tożsamości narodowej, i naszej pamięci historycznej, tak długo nie będziemy zasługiwać na bycie i miano poważnego narodu. Przez ten deficyt wiedzy w narodzie o swoich korzeniach przed chrześcijańskich, przez znikomą wiedzę o okresie z przed Mieszka I, oraz jak też nauczanie w szkołach zakłamanej, napisanej przez okupantów „naszej historii”, mamy na pomnikach i w nazwach ulic fałszywych bohaterów, zdrajców i nieudaczników. Są to dla okupantów

Agenci wpływu na usługach Watykanu oraz ich zbrojne ramię: święte cesarstwo rzymskie narodu niemieckiego (to niefortunne określenie, bo żadnych Niemców nigdy nie było i nie ma, ale nie będę tu tej dygresji ciągnął, bo nie w tym rzecz), odwieczni nasi śmiertelni wrogowie, bez mała tysiąc sto lat temu narzucili nam, lecz nie tylko nam, tą zbrodniczą „religie”. Jak widomo ogniem i mieczem „nawracano”, skapali nasz naród wielokrotnie we własnej krwi, po wielokroć niszcząc wszystko i grabiąc (tej dygresji również nie będę kontynuował). Chcę się odnieść, do tego ukutego przez Watykan (największego uzurpatora Świata) powiedzenia,: chrześcijaństwo to wiara ojców naszych.

Tak, to dosłownie prawda, powiem więcej, pradziadów i pra, pradziadów również. Przyjmując za innymi, 25 lat, to jedno pokolenie i to się zgadza, obecnie żyjący mają lub mieli swoich żyjących pra pra pradziadków jeszcze sto lat temu, ten kłamliwy slogan funkcjonuje znacznie dłużej. I rozbiór Rzeczpospolitej to 1772 r., to 10 pokoleń, więc dziesięć pra praojców. Ale ten prastary naród, starszy od Rzymian starożytnych, liczy nie mniej niż 11000 lat – jedenaście tysięcy lat, a ta sekta chrześcijańska według przejętego obecnie nieprawdziwego, zakłamanego (też przez tą sektę, tego wątku też, Wam oszczędzę) kalendarza od dwóch tysięcy lat, z czego jak kłamliwie twierdzą od 996 roku na tej ziemi i na tym narodzie, pasożytują. Reasumując, in situ żyjemy na tej ziemi od 440 pokoleń a od 10 jest to „prawda” ukuta przez okupantów w czasie zaborów.

Do póki nie odzyskamy naszej tożsamości narodowej, i naszej pamięci historycznej, tak długo nie będziemy zasługiwać na bycie i miano poważnego narodu. Przez ten deficyt wiedzy w narodzie o swoich korzeniach przed chrześcijańskich, przez znikomą wiedzę o okresie z przed Mieszka I, oraz jak też nauczanie w szkołach zakłamanej, napisanej przez okupantów „naszej historii”, mamy na pomnikach i w nazwach ulic fałszywych bohaterów, zdrajców i nieudaczników. Są to dla okupantów

Agenci wpływu na usługach Watykanu oraz ich zbrojne ramię: święte cesarstwo rzymskie narodu niemieckiego (to niefortunne określenie, bo żadnych Niemców nigdy nie było i nie ma, ale nie będę tu tej dygresji ciągnął, bo nie w tym rzecz), odwieczni nasi śmiertelni wrogowie, bez mała tysiąc sto lat temu narzucili nam, lecz nie tylko nam, tą zbrodniczą „religie”. Jak widomo ogniem i mieczem „nawracano”, skapali nasz naród wielokrotnie we własnej krwi, po wielokroć niszcząc wszystko i grabiąc (tej dygresji również nie będę kontynuował). Chcę się odnieść, do tego ukutego przez Watykan (największego uzurpatora Świata) powiedzenia,: chrześcijaństwo to wiara ojców naszych.

Tak, to dosłownie prawda, powiem więcej, pradziadów i pra, pradziadów również. Przyjmując za innymi, 25 lat, to jedno pokolenie i to się zgadza, obecnie żyjący mają lub mieli swoich żyjących pra pra pradziadków jeszcze sto lat temu, ten kłamliwy slogan funkcjonuje znacznie dłużej. I rozbiór Rzeczpospolitej to 1772 r., to 10 pokoleń, więc dziesięć pra praojców. Ale ten prastary naród, starszy od Rzymian starożytnych, liczy nie mniej niż 11000 lat – jedenaście tysięcy lat, a ta sekta chrześcijańska według przejętego obecnie nieprawdziwego, zakłamanego (też przez tą sektę, tego wątku też, Wam oszczędzę) kalendarza od dwóch tysięcy lat, z czego jak kłamliwie twierdzą od 996 roku na tej ziemi i na tym narodzie, pasożytują. Reasumując, in situ żyjemy na tej ziemi od 440 pokoleń a od 10 jest to „prawda” ukuta przez okupantów w czasie zaborów.

Do póki nie odzyskamy naszej tożsamości narodowej, i naszej pamięci historycznej, tak długo nie będziemy zasługiwać na bycie i miano poważnego narodu. Przez ten deficyt wiedzy w narodzie o swoich korzeniach przed chrześcijańskich, przez znikomą wiedzę o okresie z przed Mieszka I, oraz jak też nauczanie w szkołach zakłamanej, napisanej przez okupantów „naszej historii”, mamy na pomnikach i w nazwach ulic fałszywych bohaterów, zdrajców i nieudaczników. Są to dla okupantów

Zagadka pięciu gwiazdek w Operacji Błyskawiczenej Wojny z Covid 19, czas na odgadnięcie do czasu powszechności i zrozumienia  Almanachu Wolnego Człowieka. Arian ułożył puzzle a

 

Podpowiedzi i sugestie są w obrazach :

Kto ma myszy ten powinien pomyśleć o kocie. A kto ma węże potrzebuje Trampa lub Mangustę. Niestety my nie mamy Trampa, to nie prezydent Polski, pozostaje uczyć się samemu od mangusty. Z tym może być problem dla niektórych...

Nowa akcja w USA - szczepienia w kościołach a kiedy w Polsce ? 

Takich ukutych przez zaborców i okupantów ich "złotych myśli" wkręconych narodowi krzywych bajek jest więcej i właśnie po nich poznacie tych groźnych, złotoustych mówców - de facto agentów wpływu na garnuszku u naszych wrogów, w mediach internetowych i w realu jest ich wielu. Słowa klucze po których ich poznacie i za które im płacą to te którymi nas niewolą, gdy tylko uwierzymy w choć jedno z nich. Wypowiadają je nie od razu, gdy jeszcze debiutują i nie mają wielu fanów ich gładkich wypowiedzi w poprawnej, kwiecistej wymowie czym imponują gawiedzi. Słowa te właśnie Chrześcijaństwo, Demokracja, Prawo rzymskie, Kultura grecka, to że jesteśmy łacinnikami (narodem łacińskim). Za te słowa klucze agentom wpływu płacą, niekiedy powtarzaj je po nich pożyteczni idioci, którzy własnej wiedzy nie mają, są nieukami i powtarzają te bzdury po agentach za darmo, nic z tego nie mają, mają rozdęte ego i chcą poklasku gawiedzi, udają mądrych będąc w istocie gadającą papugą. Słowa te to oczywiści w każdym przypadku  bzdura i kłamstwo ale to wiedzą tylko ci co którzy chcą wiedzieć, znają prawdziwą historię , nie akademicką - ta jest ufundowana przez tych samych sponsorów którzy płacą agentom wpływu. Jak sama nazwa trafnie wskazuje, ci sponsorzy wpływają na naród właśnie za pomocą narzędzi wpływu - czytaj agentów wpływu. Nie jest to jedyne narzędzie ale jedno z najskuteczniejszych dla nich a dla nas najgroźniejszych. Inne narzędzia to media. Prawie wszystkie periodyki, czasopisma i tzw. przekaziory - stacje radiowe, telewizje w tym internetowe i ich personel są opłacane kapitałem nie polskim np. gazety prawi  wszystkie są niemieckie itp. Agenci wpływu są tak skuteczni, że udało im się osiągnąć wydawałoby się nieosiągalne, a jednak zrobili to. 

 1. Mając największe złoża węgla w Europie, kupujemy go za granicą,

 2. Mając duże złoża ropy kupujemy za granica

 3. Mając duże złoża gazu kupujemy za granicą

 4.  Mając niewyczerpywalne źródła energii samo odnawialnej i w stu procentach ekologiczne w geotermii płacimy duze kary za ich brak i kupujemy wiatraki podczas gdy u nas wiatry są małe do umiarkowanych,

 5. Mając kiedyś spławne rzeki i duże wybrzeże prawi nie mamy floty, dlaczego? bo to dobry interes i dawniej konkurencyjny w skali światowej a stocznie pozamykano

 6.  To samo dotyczy rolnictwa i wielu innych branż

 7. Jednak najgroźniejszy agent zniewolił 38 milionowy naród i żeruje na nim od 1000 lat, wpsółpracuje z naszymi wrogami we spół zespół doprowadzili w historii do wymazania z mapy Europy tego kraju. Obecnie zamierza Nas unicestwić, tak bynajmniej ogłosił w Agendzie 21. 

 

 

 

Mobile menu
Prawo Morza Trybunał Prawa Naturalnego przeciwieństwo