Uczcie się od Mangusty ona zawsze

 jest zwycięska w walce z wężami

O zdobywaniu informacji

i wiedzy

 

Nic na tym świecie nie jest takie jak nas uczono od najmłodszych lat, nic nie jest tam gdzie miało być, ktoś to wszystko pozamieniał a nam nie powiedziano prawdy, dlaczego? i kto to zrobił, postaram się przybliżyć w tym artykule.

 Agenci wpływu to ludzie zawodowo uprawiający propagandę na zlecenie swojego płatnika i w jego żywotnym interesie a więc robią to biznesowo, występują publicznie bezpośrednio, prowadząc prelekcje, wykłady, sympozja etc. lub w rożnego rodzaju mediach, prywatnych lub państwowych. Przy czym robiąc to komercyjnie (za pieniądze) i zawodowo, nie są emocjonalnie związani z tym, co i do kogo mówią.

 

Efektem pożądanym działalności agentów wpływu. Jest wprowadzenie do dyskursu publicznego błędnego rozeznania i rozpoznania sytuacji, gospodarczej, geopolitycznej, zakłamywanie historii i inne na zamówienie. 

 

Obecnie trwa III Woja Światowa, wojna hybrydowa (IV generacji) w Polsce przyjęła ona formę wojny informacyjnej nie przypadkiem, na Ukrainie i morzu południowi chińskim obserwujemy jej wersję kinetyczną, również nie są to przypadki. takie "przypadki" są starannie planowane i obliczone na pożądany efekt. Ponieważ jest to element wojny strategicznej, tym pożądanym efektem pracy agenta wpływu jest dezinformacja określonej grupy decyzyjnej lub opiniotwórczej, niekiedy skoncentrowana na pojedynczej osobie, małej grupie lub rozproszona i skierowana do całego narodu. W Polsce obecnie wszystkie kategorie szkodliwej działalności agentów wpływu mają miejsce od kilku dekad.

Vestibulum molestie augue ipsum, sed rutrum justo tempus at. Curabitur at libero condimentum, pellentesque risus vitae, dapibus lorem. Nam ex tortor, varius a sapien semper, tempor malesuada tellus. Donec lacinia scelerisque vulputate. Duis bibendum ex lacus, vel consequat orci posuere.

Nadszedł czas, aby zdjąć owczą odzież z wilków!

Zwłaszcza, gdy ich zęby są tak duże, ostre i większe niż ich usta.

Obudź się i zdemaskuj wszystkich oszustów!

Niewolnik nie może nic posiadać i o niczym nie decyduje, łacznie z tym jakim prawom chce hołdować czy kierować się w życiu. Prawo Morza. Więc mrzonki o Prawie Naturalnym tymczasem odłóżmy i skupmy się na odzyskaniu naszego dobrego imienia, naszej tożsamości narodowej i naszej dumnej historii a wówczas wszystko będzie możliwe. Gdy podwyższymy nasz status społeczny z niewolnictwa na wyższy, odzyskamy wolność i będziemy mogli wybierać jakim prawom chcemy hołdować np. Prawu Naturalnemu, Prawnu Powietrza a może stworzymy własne nawiązujące do naszych prastarych, mało znanych, korzeni sprzed zaboru rzymskiego.

 

Są to trzy Trusty:

1) ROMANUS PONTIFEX utworzony przez papieża Mikołaja V w 1455. Jest to pierwszy zapis w testamencie – Akt, Wola i Korona (Deed, Will and Crown) na ziemi . Pozbawia Cię wszystkich Twoich nieruchomości, własności ziemskich i tytułów do nieruchomości. W tym systemie nie jesteś właścicielem swoich tytułów , nigdy nie będzie. Nie masz nic. To co masz to prawo użytkowania . To jest to co oznacza tytuł.

2) Następnie AETERNI REGIS utworzony w 1481, przez papieża Sykstusa IV. Znaczy „Wieczna Korona/Eternal Crown”. Ten zabiera Twoje osobiste rzeczy i sprawia, że jesteś niewolnikiem. Commonwealth Wspólnota pojawiła się tutaj . W Incipit Bulli Papieskiej, mówiącej: „Na wieczną pamiątkę”.

3) CONVOCATION, trzecie powiernictwo, utworzone w 1531 roku , które rości Twoją duszę.

 

Obecnie to strata czasu i energii, niewolnik musi zmienić - podwyższyć swój status, wybić się na wolność, wówczas może wybierać i cokolwiek posiadać, puki co wszyscy mamy status niewolnika a nasze tytuły własności są fikcją, co najwyżej administrujemy czymś, chwilowo. Słowa te brzmią niewiarygodnie w odbiorze tych, którzy cokolwiek "posiadają", przecież mają na to dokumenty rejentalne i inne, wiem i widzę te ironiczne uśmiechy. 

Nasz status niewolnika, jest  poza dyskusją i niestety świadomością wielu rodaków, którzy wierzą bardziej politykom, ich mediom i komżastym kłamcą – dyplomatom i żołnierzom okupanta niż własnym zmysłom. Zmysłom przytępionym przez systematyczne oddziaływania socjotechniczne, propagandowe i socjalne, co trwa od wielu dekad a nawet stuleci np. w odniesieniu do obdzierania nas wielokrotnie z tożsamości narodowej i naszej historii, wpierw paląc nasze prastare kroniki a później, wydawanie drukiem fałszywej własnej ich wersji i jej propagowanie.   Ci którzy myślą że cokolwiek posiadają, będą cierpieć najbardziej, gdy z tych złudzeń będą obdarci, co właśnie mam miejsce i nadchodzi z całą mocą. Nikt i nic nie jest w stanie stanąć w Waszej obronie. Tym co mogło by Was obronić jest silne, suwerenne państwo, którego nie ma od stu lat. Jest fasada, złudzenie, atrapa, okupanci, którzy pasożytują na państwie i narodzie. Robią to tak aby utrzymać ten stan jak najdłużej, dlatego "smycz - łańcuch niewolnika jest na tyle długi aby nie wzbudzać podejrzeń", tak będzie do czasu gdy jest co rabować centralnie, na wielką skalę, w tym czasie pozwala się Wam, którzy przejawiacie talenty i jesteście pomysłowi i pracowici na  na złudzenia posiadania czegokolwiek. W końcu zabiorą Wam to i zostaniecie przywołani do "porządku" przypomną Wam że niewolnik nic nie posiada i o niczym nie decyduje, ten czas właśnie nadchodzi. Jesteście na szczycie i już wyżej nie będziecie, to jest ten czas kiedy trzeba się zjednoczyć z tymi którzy już od dawna nic nie mają. To co nas łączy to nasze geny, historia i tożsamość narodowa, razem wpadliśmy w zniewolnenie Prawem Morza - Prawem Rzymskim i tylko razem możemy się z niego uwolnić wybijając na niepodległość, suwerenność i miano państwa poważnego, które będzie umiało obronić własny interes narodowy i majętność narodu. Przepędzi okupantów, gołych tak jak tu przyszli tysiąc lat temu. Doś tego, teraz My, nigdy nie było lepszego czasu aby zamanifestować naszą suwerenność i wolność. Ta wojna trwa tysiąc lat i zawsze chodziło w niej wyłącznie o pieniądze i łupy, rabunek skarbów i niewolników, my współcześni, jesteśmy ledwie cieniem naszych wielkich przodków ale jesteśmy pierwszym pokoleniem, które tę wojnę może wygrać i zakończyć. Nie zmarnujmy tej szansy, minęło sto lat od powrotu naszego państwa z niebytu na mapy Europy, ten stuletni cykl znów nadszedł i mamy kolejną szansę, wykorzystajmy ją mądrze. Nie jest mądrze nic nie robić, gdy nasze dzieci  za chlebem wyjeżdżają z ojczyzny, gospodarki narodowej nie ma, nawet handel jest w obcych rękach a my jako parobki na własnej ziemi u obcych wypruwamy sobie żyły za głodowe wynagrodzenie. Pora na zmiany ale nie takie jak dotychczas, pora na powrót Lechii i i potęgę Waszych Kreacji. Arian ułożył puzzle dla Was, uczcie się i przekazujcie wiedzę aż będzie nas, świadomych dostatecznie wielu. Obudźcie się, potrzebuje Was.

 

Trwa wojna hybrydowa (IV generacji), która u nas przybrała formę nie kinetyczną lecz informacyjną. Informacja a raczej dezinformacja jest bronią i orężem. Umiejętność obrony przed tym jest obecnie niezbędna do uzyskania świadomości sytuacyjnej na polu walki. Ci, którzy patrzą i widzą, ci wiedzą. Pozostali giną (są zaginieni na morzu, liter, cyfr, symboli, kolorów, papierów wartościowych, facke newsów, fałszywych „proroków” i ogólnie nic nie wiedzą, nic nie rozumieją są jak ślepi, głusi i po nieudanej trepanacji) lub są warzywami, które się uprawia, owce które się strzyże, bydło które się wypasa dla własnych korzyści. Jeśli się dba w jakikolwiek sposób to nigdy dla dobra tego bydła ale dla podtrzymania swoich korzyści i istniejącego status qwo. Dlatego te podstawy odróżnienia informacji od ścieków informacyjnych są ważne i przydatne aby ukuć swoją świadomość na bazie wiedzy, aby to zrobić, należy sprawdzać samemu wszystko, co się odbiera zmysłami. Nie można niczego przyjmować bez potwierdzenia informacji w wielu źródłach.

 

Sprawdzania w wielu źródłach nie tylko informacji ale i ludzi którzy je przekazują, kto finansował szkoły które kończyli, co opublikowali, u kogo bronili swoich prac naukowych, w jakim okresie, kto był ich promotorem, co wydał, co opatentował, co wdrożył – dotyczy , tego który mówi, jak i jego nauczycieli, promotorów, całych uczelni, kto je finansował itp., itd. Brak informacji należy uznać za negatywną weryfikację i odrzucić na śmietnik. To wszystko wymaga czasu, niestety czasu nie mamy. Z powodów zbyt długiego czasu poświęcanego na pracę i inne obowiązki, nie mamy czasu na filtrowanie wiadomości.

Pracujemy tak dużo z musu, bo cena kredytu (dla Polski) Banku wszystkich banków centralnych w Bazylei jest niewspółmierna do cen i zarobków.  Bankowi Rozrachunków Międzynarodowych z Bazylei poświeciłem cały rozdział książki. Bankiem tym zarządza Watykan a w imieniu jego i całej trój-korony władzy (kolejny rozdział w książce) Rothschild, który również zarządza City of London i Tempel Bar, który sfinansowali jego protoplaści. To co obserwujemy i co się dzieje obecnie na naszych oczach, jest to kolejna próba tego rodu na zawładnięciem całym, znanym nam światem, ziemią, ludźmi i ich duszami.

 

Ostatnią uniemożliwił Car Piotr Wielki, odrzucił propozycje Rothschilda i wysyłał wsparcie w postaci swojej floty na oba wybrzeża Stanów Zjednoczonych w czasie Wojny Secesyjnej, ratując rewolucje. W obiecanej zemście ten współfinansował, rewolucje październikową i jest odpowiedzialny za mord na rodzinie Romanowów.

Ucz się więcej i przekazuj wiedzę o witrynie i książce, czas uwolnienia jest niedaleki, jest za pięć dwunasta, rzeczy się dzieją i to co ma nastąpić, niebawem będzie faktem, ludzie zwyciężą, węże znikną z naszej przestrzeni.

 

Arian prowadzi Akcje ratowania ludzi Zaginionych na Morzu. Wspieraj Akcje Ariana, nadchodzi sztorm.

Nie przyswajamy wiedzy bez podanych przez prelegenta źródeł

 

Nie słuchamy z agentów wpływu wychwalających słowa kluczowe: jakoby jesteśmy łacinnikami, że tylko prawo rzymskie, kultura i filozofia grecka nas stworzyły i ucywilizowały, chrześcijaństwo to wiara ojców naszych, to kłamstwa i zwiedzenie, fałszywa flaga okupantów, bandytów i impotentów intelektualnych.  To samo dotyczy stwierdzenia, iż mamy „demokrację i jest to niedoskonały ale najlepszy znany system sprawowania władzy.” Demokracja z niewolnikami?!  Rasą pasożytów żerujących na innych ludziach o statusie niewolnika? To łgarstwo, oceniam w skali od 1 do 10 na 12!. Wyżej tylko chrześcijaństwo na 13. Motywem przewodnim takiej narracji jest to, że te same kreatury twierdzą, że nie istniała żadna Lechia i państwo przed chrześcijańskie między Odra a Wisłą. Już samo to, odpowiada kto tym szubrawcom płaci. 

 

Jak ktoś mówi o wzroście gospodarczym i przyroście PKB w Polsce od wielu lat, to może być pożyteczny idiota (dla okupantów) lub agent wpływu na żołdzie któregoś okupanta, którego? - tego który ma interes ekonomiczny, polityczny, historyczny lub inny w danym temacie.

 

Nie wymieniamy imienia nacji, nazwą której jest wypełniona cała nasza przestrzeń, oni sami to robią, dawniej wymazano by z kamienia nawet te nazwę a pomniki i nazwy ulic by zmieniono, to że tak się nie dzieje jest wskaźnikiem naszego głębokiego snu i zezwoleniem na dalszy rabunek naszej ojczyzny i eksploatację naszych rodaków. Tak powstała mitteleuropa naszych sąsiadów. Sprawdźcie czyje media oglądacie słuchacie i przede wszystkim czytacie, to wrogie media okupantów, są ich tuba propagandową, usypiaczem. Gdy wróg nas chwali, to znaczy że sami robimy sobie krzywdę, gdy dajemy temu wiarę, mają nie prawić nam fałszywych komplementów i pochlebstw, mają się z nami liczyć, traktować po partnersku i bać się naszego odwetu. Nie dawajcie się nabrać na tanie pochlebstwa i to że budowane są drogi czy inne obiekty z pieniędzy Unii Europejskiej, od kilku dobrych lat dokładamy więcej do kasy UE niż  z niej dostajemy, ponadto zadłużenie rośnie w błyskawicznym tempie. Unia Europejska niczego nie daje, ona inwestuje 1 Euro aby oddać jej 10 Euro do prywatnej kieszeni, np.: jeśli budowę dotują drogi lub autostrady w Polsce, to tylko dlatego i w zamian za to, że prywatne firmy będące głównymi wykonawcami, są własnością tej samej kliki, która przyznaje ów dotacje na ten cel. W ten sposób pieniądze z dotacji (oficjalnie Unijne Fundusze) i nasze trafiają do prywatnych osób - właścicieli firm - głównego wykonawcy. Firmy te, nagminnie wynajmują polskie firmy w charakterze podwykonawców, którym nie płacą czym doprowadzają je do bankructwa.  

 

Agent raz przyłapany nie może być słuchany nigdy w przyszłości, rozmowa z nim, to jest zdrada stanu - rozmowa z agentem , to współpraca z wrogiem.

 

Podwyższone standardy ostrożności powinny obowiązywać do czasu odzyskania świadomości narodowej, naszej tożsamości narodowej, znajomości historii Lechii przed katolickiej. Poznajcie to, z czego nas po wielokroć obdarto, paląc nasze stare kroniki, topiąc we własnej krwi ten naród wielokrotnie, narzucając nam swoją narracje, język, historię, kradnąc nasze ziemie, narzucając obce obrzydliwe wierzenia i rytuały.

 

Watykan to cesarstwo rzymskie, był to od zawsze i jest nadal naszym wrogiem nr 1 – system niewolniczy był i jest, zmieniły się akcesoria (na gorsze), prawo rzymskie obowiązuje i jest podstawą Prawa Morza, którymi uzurpator nas niewoli, razem z jego zbrojnym ramieniem „narodem znanym obecnie jako niemiecki” - naszym obecnym sąsiadem, z którym mamy rachunki krzywd, nie do wyrównania w tym stuleciu, ich na to nie stać (politycznie, mentalnie i finansowo) a my nie jesteśmy na to gotowi ( co mam nadzieję że w niedługim czasie się zmieni). Są nam winni 15 bilonów USD !.

Wataha okupantów i innych szubrawców z całego świata, którzy w Polsce żerują, niszcząc naszą państwowość i nie dopuszczają do przebudzenia narodu.

 

Zrozumienie jak to dokładnie robią jest kluczowe dla przebudzenia uśpionych mas naszych współbraci. Zrozumienie tego, to swego rodzaju filtr, przez który gdy dobrze działa, nie przejdzie żadna fałszywa informacja, nie zostanie Wam wkręcona żadna, kolejna krzywa bajka, zaraźliwa -wielce szkodliwa idea, którą gdy pomyślicie służy okupantom a nie nam, narodowi polskiemu.

 

Najgroźniejsze słowa Kluczowe to: chrześcijaństwo, demokracja, prawo rzymskie, kultura grecka, jesteśmy społeczeństwem łacińskim, Polska to kraj powstały w XV wieku nad Prypecią. Gdy ktoś prowadzi narracje i wychwala te słowa klucze, to jest agentem, nie słuchajcie, nie dajcie się manipulować, nie kupujcie w sklepach niemieckich i francuskich, nie słuchajcie komżastych, to przez nich jesteście niewoleni, rabowani i zdradzani, przy każdej okazji. Opisałem to w książce.

Ciąg dalszy nastąpi.

Są również cele polityczne, np. że polska ma wzrost gospodarczy i jest tygrysem gospodarczym – leaderem gospodarczym, to oczywiście kłamstwo. Jest to źle liczone aby wynik był dodatni a nie faktyczny, abyśmy byli nie niepokojeni że źle się dzieje, w tym celu przejęte są całe media, wszystkie gazety, periodyki, telewizje i radio. Okupanci dopłacają do tych "dezinformatorów - mediów" ale zyskują sto razy więcej na tym, że usypiana jest naszą czujność i dbałość o narodowy interes. Wygaszane są kolejne dziedziny gospodarki oraz rolnictwo, aby w finale kupować od obcych drogo, najdrożej w Europie, aby nas uzależnić i zniewalać bardziej, wykańczają w ten sposób konkurencje (wrogie przejęcia) a my później płacimy drożej, teraz tolerując dumpingowe ceny (chwilowo niższe od rodzimych producentów).

 

Gdy agent wpływu zaskarbi sobie już sympatię wiernej mu publiczności, która masowo go słucha i ogłada jego występy, wówczas zaczyna on wplatać w swoje wypowiedzi, dotąd spójne i jednoznaczne, słowa kluczowe dla doktryny lansowanej przez wrogów naszej ojczyzny i naszego narodu – okupantów i innych szubrawców z całego świata, którzy w Polsce żerują, niszcząc naszą państwowość i nie dopuszczając do przebudzenia narodu.

Aby zapobiec, trzeba wiedzieć, jak oni to dokładnie robią?

Częste, cykliczne wystąpienia w mediach internetowych lub mainstreamowych agentów wpływu, wypełniają naszą przestrzeń każdego dnia, tygodnia, miesiąca. Są to właściciele kanałów na You Tobe, redaktorzy prowadzący objazdowe prelekcje po całym kraju, niekiedy redaktorzy periodyków, autorzy książek, artykułów prasowych. Do jednorazowych lub krótkich serii wystąpień publicznych, wykorzystuje się również aktorów, gwiazdy estrady i innych VIPów. Ich publiczne wystąpienia - wypowiedzi, zazwyczaj dotyczą obrony jakiejś wkręconej nam - słuchaczom tzw. krzywej bajki, jakiejś bzdury, związanej z utrzymaniem fałszywej wiedzy – informacji w celu utrzymania w niewiedzy, zmanipulowanego – ogłupionego społeczeństwa, mocodawca agenta liczy na dalsze trwanie w nieświadomości sytuacyjnej społeczeństwa w którym działa agent. Ta nieświadomość społeczeństwa, jego błędne przekonania na podstawie właśnie przekazywanej fałszywej informacji – wiedzy przez agenta jest jego celem zleconym przez płatnika – zawsze obce mocarstwo, realizujące tu, na naszym terenie własne interesy z wielką, niekiedy nie odwracalną dla interesów Polski.

Mobile menu
Prawo Morza Trybunał Prawa Naturalnego przeciwieństwo

Kim są agenci wpływu, lobbyści, propagandyści?

Agenci wpływu są profesjonalistami, czyli wyszkolonymi propagandystami, którzy dysponują dużymi funduszami oraz wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami socjotechnicznymi, czyli naukowo opracowanymi metodami wywierania nacisku, na decydentów, bądź urabiania opinii publicznej w kierunku określonym przez zamawiającego taką usługę. Agent wpływu, niekiedy ma zaplecze techniczne i cały zespół podległych mu pracowników kontrwywiadu. Lobbysta, zwykle ma własną działalność lub uprawiają wolny zawód typu dziennikarz, pisarz, prawnik, artysta, czasami jest to emerytowany lekarz lub wojskowy, niekiedy inny podobny zawód.

 

W czasie wojny informacyjnej jaka dzieje się na naszych oczach w Polsce, karabiny i bomby zastąpiono działaniami dezinformacyjnymi za pomocą których, zarządza się strachem społeczeństwa. Społeczeństwo sparaliżowane jest strachem przed spełnieniem i/lub ziszczeniem się gróźb, kierowanych w ich kierunku przez uzurpatorów, okupantów, niekiedy zmanipulowanych powiązanych korupcją urzędników. Działania agenta wpływu direct bądź całych grup operacyjnych głębokiego zaplecza, wyspecjalizowanych w działalności wywrotowej skupia się na zainfekowaniu innych urzędników organów administracji publicznej, będących na garnuszku suwerenów, którzy płacą ów urzędnikom w zamian za stanie na straży ich życia, zdrowia i majtku. Urzędnicy ci, jeśli tego nie robią, dopuszczają się zdrady stanu z powodów korupcyjnych i w przyszłości będą pociągnięci do odpowiedzialności karnej. Destrukcyjnych skutków ich działań nie sposób przeszacować, niekiedy maja wpływ na sytuacje dopiero po latach.

.