PRAWO NATURALNE

Ustne kontroferowanie zawiadomienia agenta rządowego dla Ciebie

wpis na Liberty University.

 

Są to jedyne słowa, które powinieneś wypowiedzieć każdemu urzędnikowi, na piśmie lub w inny sposób, zwłaszcza sędziemu/sędziemu pokoju:

 

Na każde pytanie jedyną odpowiedzią jest: "Nie rozumiem"! [Skutkuje to stwierdzeniem, że tego nie zrobisz – Nie staniesz pod ich jurysdykcją, ponieważ jesteś suwerenny i nie uznajesz ich jurysdykcji nad tobą.] Jeśli powiesz coś innego niż „nie rozumiem” lub w szczególności odpowiesz na pytanie, ustalasz jurysdykcję i ustalasz, kto rządzi i prawie wyznajesz twoja wina! Pozostaje to bez zmian, nawet jeśli zostaniesz zapytany: czy chciałbyś coś zjeść; czy chcesz zadzwonić; wysłać wiadomość; wizyty żony lub drogiej matki; wpłacenia kaucji; rozmawiać z poręczycielem lub rozmawiać z adwokatem; która godzina; chcesz iść do domu?

 

Możesz również wypowiedzieć następujące zwroty:

 

"Ja cię nie znam!"

 

„Nie jestem partią, której nazwisko widnieje w twojej papierkowej robocie!”

 

„Jestem (podaj tylko swoją godność ( nadaną przez Ciebie samego z którą rezonujesz), lub drugie imie nadane przez rodziców)” napisane tak, jak pokazano, używając wielkich i małych liter wskazujących apelację rodzinną lub plemię, a nie napisane w żaden inny sposób.

 

„Nie jestem upoważniony do występowania w imieniu lub reprezentowania pozwanego!”

 

„Twoje oskarżenia lub zarzuty nie są zrozumiane. Nie znam Cię! Nie rozumiem, czego chcesz!”

 

„Twoje oskarżenia lub zarzuty są odrzucane ze względu na Sprawę bez hańby, za niezłożenie Roszczenia, na podstawie którego można przyznać Ulgę!”(zadość uczynić pokrzywdzonemu – naprawić szkodę (jeśli takowa występuje w sprawie).

 

„Czy sądzisz/sędziujesz, masz roszczenie przeciwko mnie? Czy jest tu obecny jakiś Człowiek i Żywy Duch, który ma roszczenie przeciwko mnie? Dobrze, ponieważ wydaje się, że nie ma żadnych roszczeń przeciwko mnie, idę do domu – dziękuję!”

 

Jeśli nie pamiętasz lub nie możesz wymyślić, co powiedzieć, zawsze mów tak: "Nie rozumiem"!

 

Nawet, jeśli on lub prawnik z urzędu, lekarz lub pielęgniarka zadają ci pytanie lub zapytają: „Co robisz nie rozumiesz”? mówisz: „Nie rozumiem, czego nie rozumiem!”

 

Miranda powiedziała ci, że masz prawo milczeć! Jeśli powiesz coś innego niż to, co jest napisane powyżej, Pójdziesz do więzienia! Nigdy, przenigdy nie podpisuj kaucji ani nie obiecuj powrotu!

 

 

OSZUSTWO WSZYSTKO NISZCZY

 

Rządy federalne i stanowe nie są prawdziwe. Są to prywatne korporacje zwane rządami. Sędziowie są prywatnie zatrudnionymi administratorami zwanymi Sędziami, a prawo to nic innego jak ich regulaminy korporacyjne zwane Statutami. Budynki sądowe nie są już budynkami publicznymi, ale są strukturami prywatnymi, zwanymi centrami sądowymi lub Departamentem Sprawiedliwości [4], a więzienia są obiektami prywatnymi, które nie wymieniają nigdzie w nazwie miasta ani hrabstwa.

 

Obrońcy, prokuratorzy i policja nie są po to, by chronić i służyć społeczeństwu, ale przeciwnie, są po to, by chronić i służyć prywatnej korporacji. Watykan, sędziowie, prokurator i urzędnik zarabiają na twoim skazaniu, a prywatni właściciele więzienia zarabiają na twoim uwięzieniu. Wszystko, co podpisujesz mokrym atramentem, staje się negocjowalnym instrumentem w ich świecie i jest przekształcane w gwarantowane aktywa, takie jak zabezpieczenie lub obligacja, ponieważ jesteś prawdziwą żywą osobą z krwi i kości! Wielu sędziów i kancelarii prawnych posiada budynki rządowe i więzienia. Twoja obecność w więzieniu również napędza inwestycję w Fundusz Inwestycyjny. W ich świecie wszystko jest fikcyjne i dlatego twój status życiowy tworzy treść dla ich świata, zarówno fizycznie, jak i pisemnie!

 

KTO PŁACI ZA WIĘKSZOŚĆ TYCH WYROKÓW SKAZUJĄCYCH?

 

Zapamiętaj te fundusze powiernicze w imieniu Watykanu [Cesta Que Vie]? Prokurator wnosi (dokumentuje) oskarżenie przeciwko Tobie i Trustowi z Urzędnikiem. Sekretarz dokumentuje sprawę i wyznacza sędziego na Administratora Trustu. Zostaniesz postawiony przed nimi i zapytany, czy jesteś osobą wymienioną w akcie oskarżenia, a następnie niezwłocznie poinformują cię o twoich prawach i zarzutach. To jest twój akt urodzenia, który faktycznie jest na rozprawie i jest ścigany, ale ty o tym nie wiesz, a twój adwokat wyznaczony przez sąd lub prywatnie zatrudniony prawnik nigdy ci o tym nie mówi! Po twoim skazaniu, a ty zostaniesz skazany, Land Trust wypłaca odszkodowanie wszystkim zaangażowanym oprócz ciebie; ponieważ nie jesteś prawdziwy! Żyjący jesteś beneficjentem Trustu, a korporacja, której jesteś na rozprawie! Uważają, że te Trusty są dla nich, jeśli mają do nich dostęp! Nigdy nie otrzymujesz korzyści z Trustu i zostajesz skazany na karę więzienia, w zawieszeniu i lub ukarany grzywną! Zbuntowane lub wolnomyślące jednostki są zwykle na każdym kroku ostracyzowane, cenzurowane, karane lub obmurowane kamieniami, ponieważ odmawiają zaakceptowania propagandy i technik kierowania niewolnikami, narzucanych im przez ich prywatnych właścicieli korporacji, zwanych wysokimi siłami kontraktowymi! Prawdopodobnie identyfikujesz się z tym procesem korporacyjnym jako procesem prawnym, ale tak naprawdę nie chodzi o to, co jest legalne lub zgodne z prawem, ponieważ cały proces dotyczy egzekwowania umów lub narzucania i egzekwowania przepisów korporacyjnych zwanych statutami.

 

 

Pseudosędziowie tych pseudosądów nie mają uprawnień bez zgody zarówno Powoda, jak i Pozwanego. [ORAZ] W każdym przypadku sędzia musi stwierdzić, że ma zgodę; Jurysdykcja Personam i Subject Matter, zanim będzie mógł działać lub uzyskać dostęp do Cesta Que Trust.

POWTÓRZ: W KAŻDYM PRZYPADKU SĘDZIA MUSI STWIERDZIĆ, ŻE MA ZGODĘ; PERSONAM AND SUBJECT MATTER JURISDICITON, ZANIM BĘDZIE MÓGŁ DZIAŁAĆ LUB UZYSKAĆ DOSTĘP DO CESTA QUE TRUST.

 

Niektórzy ludzie z powodzeniem odmówili jurysdykcji w sprawach sędziego za pomocą „estoppelu”. Oświadczyli w sądzie, że Sędzią jest Korporacja i że są kobietą (lub mężczyzną) z krwi i kości i dlatego nie mogą się widywać. Wpisanie tego oświadczenia do protokołu spowodowało umorzenie przez Sędzię sprawy

 

Estoppel:

 

jest narzędziem sądowym w systemach prawnych prawa zwyczajowego, za pomocą którego sąd może uniemożliwić lub „zabronić” danej osobie wysuwanie twierdzeń lub cofanie się do jej słowa; osoba podlegająca sankcjom jest „zatrzymana”. Estoppel może uniemożliwić komuś wniesienie konkretnego roszczenia. Doktryny prawne estoppel opierają się zarówno na prawie zwyczajowym, jak i na słuszności . Jest to również pojęcie w prawie międzynarodowym .

 

 

ROZMOWA Z URZĘDNIKIEM,  POLICJANTEM  LUB SĘDZIĄ

Mobile menu
Prawo Morza Trybunał Prawa Naturalnego przeciwieństwo