Biurko Ariana 

Nie zgadzaj się na to, powiedz to

Poznaj Prawo Morza

Poznaj swojego 

Chochoła

Nie milcz, powiedz to

Sława i Chwała

Niech Moc bedzie z Wami Comes Militi

POWRÓT NA POPRZEDNĄ STRONĘ

POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Jest to oferta dla zorganizowanych grup, ludzi chcących żyć zgodnie z Przyrodzonym Prawem Naturalnym oraz łaknących wiedzy i świadomości sytuacyjnej w zakresie Prawa Morza w Polsce i na Świecie. Życie zgodne z Prawem Naturalnym nie jest w pełni możliwe bez wcześniejszego uwolnienia się ze zniewolenia Prawem Morza. Niewielu deklarujących życie według Prawa Naturalnego, zdaje sobie z tego sprawę. To tak jakby będąc osadzonym w więzieniu rozważać kolorowe oferty biur podróży, wybierając miejsce w którym planujemy spędzić urlop. Aby ten urlop realnie spędzić w wybranym kurorcie najpierw musimy wyjść z więzienia na wolność, tymczasem nasze zniewolenie trwa kilkaset lat i nie ma podanego terminu jego końca, ktoś zgubił klucze od naszych kajdan, naszej celi, zapomnieli o nas. Aby się uwolnić samemu, musimy dowiedzieć się jak dokładnie oni to robią, jak nas zniewalają, usypiają naszą czujność, zarządzają strachem, jak udaje im się zniewalać całą ludzkość od tysiąca lat. Almanach Wolnego Człowieka odpowiada mi. na te pytania.

Przygotujcie pytania, zamówcie prelekcje Ariana poprzez komunikator na tej witrynie o TU, Arian zna odpowiedzi, przyjedzie do Was i  odpowie na Wasze pytania, to nie kosztuje.

 

Grupy i organizacje nacechowane dążeniami wolnościowymi o wartościach patriotycznych i Wy przebudzeni już i świadomi, jeśli czujecie niedosyt wiedzy, jeśli Wasza świadomość domaga się nowych informacji, to pomoc właśnie nadeszła, tę książkę dedykuje Wam i Wam podobnym, świetlistym, przebudzonym. 

 

Czy zastawiacie się nad tym, kto i co zjednoczyło oraz zdyscyplinowało setki rządów, tak różnych od siebie państw na całym świecie aby w tym samym czasie  terroryzować i zniewolić własne narody?

To co obserwujemy to  kolejna fałszywa flaga, legalna fikcja i zwiedzenie, możecie być tego pewni.

 

Na Wasze zaproszenie istnieje możliwość prelekcji dla zorganizowanej grupy w uzgodnionym miejscu i czasie. Może się to wiązać z wpisem dedykacji imiennych do ewentualnie wcześniej lub  na miejscu zakupionej książki - Almanach Wolnego Człowieka. Jest to pierwsza polskojęzyczna monografia o Prawie Morza.

 

Co raz liczniejsze są grupy zainteresowane życiem zgodnie z prawem naturalnym, to piękna idea świadomych ludzi, która jednak, aby mogła być konsekwentnie wdrażana wymaga znajomości Prawa Admiralicji brytyjskiej znanej, jako Prawo Morza, którym cała populacja ludzkości jest zniewolona bez jej wiedzy i zgody.

Uwolnienie się z tego jarzma, czyni człowieka zdolnym do podejmowania świadomych wyborów w każdym obszarze życia, w tym wyboru praw, którym chce hołdować, np. Prawa Naturalnego.

 

Bądźcie przygotowani na zagrożenia Waszego, życia, zdrowia i utraty majątku, jakie serwuje nam obecnie reżim Matrixa. Nic innego poza świadomością, nie da odporu, wywoływanym świadomie zagrożeniom. Żadne dokumenty, świadczące o innej jurysdykcji nie pomogą, gdy np. przekroczysz reżimowe zakazy i nakazy. Jedynie wiedza i ukuta przez nią świadomość pozwala na zamanifestowanie żywemu człowiekowi, jego wolności i braku jurysdykcji reżimowych restrykcji w stosunku do niego.

Pozwól sobie i twoim bliskim uniknąć skutków kolejnych lockdawn'ów, zrozum kim jesteś! 

Zrozum kto Ci to robi i w jaki dokładnie sposób - poznaj Prawo Morza.  Od tego zależy wszystko, możesz dodstać drugie życie, nie jako bezwolny niemowlak ale jako dojrzały, świadomy swojej wolności i suwerenności człowiek z krwi i kości.

Poznaj Prawo Morza, zerwij kajdany, połam bat.

 

Tą wiedze ma tylko 3 promile ludzi na świecie, Teraz możesz wybrać

 i dołączyć do tej prawdziwej elity, zdobądź taką moc

 

                                                    

W czasach terroru i przemocy ta wiedza pozwala wygrać każdy konfliky bez kinetycznej przemocy i narążania się na pobicie, utratę zdrowia i życia w starciu z reżimowymi oprawcami i uzurpatorami, których sami opłacamy. Tak być dłużej nie musi i nie może. 

 

Ta książka to mapa, drogą tam wytyczoną przeszło tysiące ludzi na świecie, opisali dla potomnych i dla nas ich porażki i sukcesy. W 138 książkach (wymienionych w bibliografi) w czterech jezykach Arian odnalazł i ułożył te puzzle pororzucane w czasie i przestrzeni, po wszystkich kontynętach od starozytnego Babilonu po czasy nam wspólczesne, od kodeksów Hamurabiego i Justyniana poprzez Prawo Admiralicji brytyjskiej i konstytucje Stanów Zjednoczonych po obecne statuty Europy i Polski.

 

Arian przekazuje Wam moc wiedzy Almanachu Wolnego Człowieka, od Was zależy co z nią zrobicie.

 

Potencjalnie zainteresowanych ekskluzywną prelekcją, dedykowaną Waszemu środowisku – zorganizowanej grupie, zachęcam do kontaktu z Arianem.


Możesz rozwiać swoje wątpliwości, zadać swoje pytanie, złożyć zapotrzebowanie, sprawdzić wolny termin na zorganizowaną prelekcje o Prawie Morza. Kliknij w adres  email i napisz do Ariana: 

 

email:  https://jestesczlowiekiemnieosoba@protonmail.com

 

Warunki dla prelekcji na zaproszenie:

 

1.Ogłoszenie w miejscowej prasie i/lub/oraz TV/Radio o Prelekcji ariana, koniecznie z podaniem adresu witryny.

2. Ewentualne inne uzgodnione np. socjalno bytowe, nagłośnienie, nagranie video.

 

TERMINY WOLNE w 2023 r spradzamy i rezerwujemy, codziennie telefonicznie pod nr .: 784 205 764 w godzi 08.00 do 18.00

 

 

 

Jeśli szukasz sprawdzonych , praktycznych sposobów na życie wolne poza skorumpowanym systemem politycznym i finansowym, pokaże Ci, jak...

Rezygnacja Z Tyrańskich Systemów Kontroli (We Wszystkich Ich Formach)…

...I Stwórz Życie Pełne Wolności I Dobrobytu Pod TWOJĄ Kontrolą (W Dowolny Sposób)

Nie możesz kontrolować tego, co zrobią moce, które chciałyby, żeby były.

Ci psychopaci popchną naprzód Wielki Reset, czwartą rewolucję przemysłową, Nowy Porządek Świata (jakkolwiek chcesz to nazwać) bez względu na to, co robisz i jak się z tym czujesz.

Ale...

MOŻESZ uniknąć zniewolenia w ich systemach rządowych i kontroli korporacyjnej.

Ponieważ ONI nie chcą, żebyś wiedział...

Masz więcej MOCY i KONTROLI nad własnym życiem, niż możesz sobie wyobrazić.
I masz więcej możliwości, technologii i metod, aby żyć bardziej swobodnie i dostatnio, niż kiedykolwiek myślałeś, że to możliwe, bez względu na to, jak totalitarne stanie się społeczeństwo.


Stworzyliśmy comiesięczny biuletyn, aby zbierać, organizować i ujawniać najpotężniejsze i DZIAŁALNE strategie, taktyki i zasoby, aby uciec od rządowych i korporacyjnych systemów kontroli, rozwijać i chronić swoje bogactwo oraz żyć w niepowstrzymanej wolności.

Biuletyn jest napisany tak, aby był świeży i aktualny z tym, co dzieje się TERAZ na świecie i jak to zrozumieć, odpowiedzieć na to i DZIAŁAĆ pomimo tego.

Tych pomysłów nie znajdziesz w ŻADNYM innym biuletynie nigdzie indziej.

Możesz zastosować tę wiedzę DZISIAJ, aby odzyskać więcej władzy we własnym życiu i zmniejszyć władzę, którą jakiekolwiek państwo lub korporacja próbuje sprawować nad tobą BEZ głosowania, protestowania lub proszenia o pozwolenie.

Najlepszy ze wszystkich...

Dajemy Ci SETKI możliwości życia za darmo w dowolny sposób.
 
Zacznij od wykreowania własnej godności, poznaj kim jesteś i zamanifestuj w ten sposób uzyskanie świadomości. Kolejny krok to proklamacja własnej autonomii. Trzeci i ostatni krok to honorowe członkostwo w Autonomi Braci Lechickiej w RUMI. Jeśli zgłosisz Twój akces  honorowego przystapienia do Braci Lechickiej, (możesz to zrobic tu:
tel.: 510785078).
 
bedziesz informowany, szkolony, nauczany , poznasz innych wolnych ludzi z całego świata, sa nas miliony i jest to nie do zatrzymania. Masz szansę poznać i zrozumieć. Tu na tej stronie będą pojawiac sie nowe wiadomości, zaglądaj tu regularnie.

 

Przedstawiam…

 

 

Bank centralny banków centralnych” pracuje nad przerażającym nowym narzędziem nadzoru finansowego.

Bank Rozrachunków Międzynarodowych (BIS) opublikował informacje na temat „Projektu Aurora”.

Ideą tego projektu jest wykorzystanie sztucznej inteligencji do monitorowania bilionów transakcji finansowych z całego świata, aby pomóc powstrzymać „pranie brudnych pieniędzy”.

Surrrrrrr.

Ochrona nas przed przestępcami jest zawsze uzasadnieniem dla zwiększenia nadzoru i kontroli nad naszym życiem.

Ale oto najgorsza część:

aby tak się stało, banki i rządy musiałyby zezwolić temu algorytmowi AI na dostęp do sieci finansowych w kraju jego pochodzenia.

Kiedy ten pomysł się przyjmie, jest to skok i sugerowanie globalnej, wspólnej waluty, której setki krajów mogą zacząć razem używać, która wiąże się z tym systemem.

Banksterzy są sprytni.

I zawsze prowadzą warsztaty i wdrażają nowe sposoby wdrażania cyfrowego społeczeństwa bezgotówkowego pod ich dominacją.

Przypomniałem sobie tę historię podczas czytania najnowszego raportu Nicholasa Westa w numerze czerwcowym 2023 r. (nr 76) biuletynu Counter Markets.

Zagłębia się w to, jak globalna struktura finansowa pęka w szwach i czego można się spodziewać w przyszłości.

To, co BIS robi z Projektem Aurora, jest jednym z wielu sygnałów przedstawionych w raporcie, który jasno pokazuje program banków centralnych na całym świecie.

Wielka Brytania bardzo utrudnia wypłacanie gotówki.

A nigeryjskie banki wymagają identyfikatorów biometrycznych.

Obie polityki są uzasadnione argumentem, że są „bezpieczniejsze” i zapobiegają „oszustwom”, „kradzieży” i „przestępczości”.

Ale właśnie w ten sposób Nicholas ustawia scenę.

Następnie przechodzi do pokazania problemów nękających branżę kryptowalut – rzekomej kluczowej alternatywy dla systemu cyfrowej waluty banku centralnego.

Cyprian (Vin Armani) omawia problemy z Bitcoinem i Ethereum w szczególności w swoim własnym raporcie w numerze czerwcowym 2023 (nr 76) biuletynu Counter Markets.

Ale Nicholas zapewnia otrzeźwiający pogląd na to, co dzieje się w świecie finansów i co możemy zrobić.

Na szczęście oferuje całkiem sporo rozwiązań.

Niektóre mogą nawet cię zaskoczyć.

Zdaje sobie sprawę, że większość z nas nie może wyjść z sieci i będzie musiała zostać w ten czy inny sposób powiązana z systemem finansowym.

Istnieje jednak wiele sposobów na uwolnienie części naszego życia od cyfrowych walut banku centralnego.

I jest wiele rzeczy, które możemy zrobić z naszymi dolarami amerykańskimi.

Powie ci, ile powinieneś trzymać w banku.

Najlepsze inwestycje z dodatkową gotówką, aby zachować bogactwo i zabezpieczyć się przed inflacją.

Najlepsze aktywa, jakie możesz zdobyć, które znajdują się pod twoją całkowitą kontrolą i nie mogą być manipulowane przez Wall Street ani banki centralne.

Idealne aktywa, w które można się zaopatrzyć i gromadzić je teraz, kiedy są jeszcze dostępne.

I jak tworzyć organiczne sieci peer-to-peer z innymi ludźmi, aby stworzyć siłę i odporność w tych niepewnych czasach.

Jest to kluczowa kwestia, w którą należy się zagłębić, aby dowiedzieć się, jak zacząć decentralizować swoje życie, aby zachować dobrobyt.

PRELEKCJE NA ZAMÓWIENIE

Mobile menu
Prawo Morza Trybunał Prawa Naturalnego przeciwieństwo