Spotkanie kwietniowe,               zaplanowane na                              02.04.2022 

   POLECAM I  ZAPRASZAM

Biurko Ariana 

Nie zgadzaj się na to, powiedz to

Poznaj Prawo Morza

Poznaj swojego 
Chochoła

Nie milcz, powiedz to

Sława i Chwała

Niech Moc bedzie z Wami Comes Militi

POWRÓT NA POPRZEDNĄ STRONĘ

POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Jest to oferta dla zorganizowanych grup, ludzi chcących żyć zgodnie z Przyrodzonym Prawem Naturalnym oraz łaknących wiedzy i świadomości sytuacyjnej w zakresie Prawa Morza w Polsce i na Świecie. Życie zgodne z Prawem Naturalnym nie jest w pełni możliwe bez wcześniejszego uwolnienia się ze zniewolenia Prawem Morza. Niewielu deklarujących życie według Prawa Naturalnego, zdaje sobie z tego sprawę. To tak jakby będąc osadzonym w więzieniu rozważać kolorowe oferty biur podróży, wybierając miejsce w którym planujemy spędzić urlop. Aby ten urlop realnie spędzić w wybranym kurorcie najpierw musimy wyjść z więzienia na wolność, tymczasem nasze zniewolenie trwa kilkaset lat i nie ma podanego terminu jego końca, ktoś zgubił klucze od naszych kajdan, naszej celi, zapomnieli o nas. Aby się uwolnić samemu, musimy dowiedzieć się jak dokładnie oni to robią, jak nas zniewalają, usypiają naszą czujność, zarządzają strachem, jak udaje im się zniewalać całą ludzkość od tysiąca lat. Almanach Wolnego Człowieka odpowiada mi. na te pytania.

Przygotujcie pytania, zamówcie prelekcje Ariana poprzez komunikator na tej witrynie o TU, Arian zna odpowiedzi, przyjedzie do Was i  odpowie na Wasze pytania, to nie kosztuje.

 

Grupy i organizacje nacechowane dążeniami wolnościowymi o wartościach patriotycznych i Wy przebudzeni już i świadomi, jeśli czujecie niedosyt wiedzy, jeśli Wasza świadomość domaga się nowych informacji, to pomoc właśnie nadeszła, tę książkę dedykuje Wam i Wam podobnym, świetlistym, przebudzonym. 

 

Czy zastawiacie się nad tym, kto i co zjednoczyło oraz zdyscyplinowało setki rządów, tak różnych od siebie państw na całym świecie aby w tym samym czasie  terroryzować i zniewolić własne narody?

To co obserwujemy to  kolejna fałszywa flaga, legalna fikcja i zwiedzenie, możecie być tego pewni.

 

Na Wasze zaproszenie istnieje możliwość prelekcji dla zorganizowanej grupy w uzgodnionym miejscu i czasie. Może się to wiązać z wpisem dedykacji imiennych do ewentualnie wcześniej lub  na miejscu zakupionej książki - Almanach Wolnego Człowieka. Jest to pierwsza polskojęzyczna monografia o Prawie Morza.

 

Co raz liczniejsze są grupy zainteresowane życiem zgodnie z prawem naturalnym, to piękna idea świadomych ludzi, która jednak, aby mogła być konsekwentnie wdrażana wymaga znajomości Prawa Admiralicji brytyjskiej znanej, jako Prawo Morza, którym cała populacja ludzkości jest zniewolona bez jej wiedzy i zgody.

Uwolnienie się z tego jarzma, czyni człowieka zdolnym do podejmowania świadomych wyborów w każdym obszarze życia, w tym wyboru praw, którym chce hołdować, np. Prawa Naturalnego.

 

Bądźcie przygotowani na zagrożenia Waszego, życia, zdrowia i utraty majątku, jakie serwuje nam obecnie reżim Matrixa. Nic innego poza świadomością, nie da odporu, wywoływanym świadomie zagrożeniom. Żadne dokumenty, świadczące o innej jurysdykcji nie pomogą, gdy np. przekroczysz reżimowe zakazy i nakazy. Jedynie wiedza i ukuta przez nią świadomość pozwala na zamanifestowanie żywemu człowiekowi, jego wolności i braku jurysdykcji reżimowych restrykcji w stosunku do niego.

Pozwól sobie i twoim bliskim uniknąć skutków kolejnych lockdawn'ów, zrozum kim jesteś! 

Zrozum kto Ci to robi i w jaki dokładnie sposób - poznaj Prawo Morza.  Od tego zależy wszystko, możesz dodstać drugie życie, nie jako bezwolny niemowlak ale jako dojrzały, świadomy swojej wolności i suwerenności człowiek z krwi i kości.

Poznaj Prawo Morza, zerwij kajdany, połam bat.

 

Tą wiedze ma tylko 3 promile ludzi na świecie, Teraz możesz wybrać

 i dołączyć do tej prawdziwej elity, zdobądź taką moc

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                    

W czasach terroru i przemocy ta wiedza pozwala wygrać każdy konfliky bez kinetycznej przemocy i narążania się na pobicie, utratę zdrowia i życia w starciu z reżimowymi oprawcami i uzurpatorami, których sami opłacamy. Tak być dłużej nie musi i nie może. 

 

Ta książka to mapa, drogą tam wytyczoną przeszło tysiące ludzi na świecie, opisali dla potomnych i dla nas ich porażki i sukcesy. W 138 książkach (wymienionych w bibliografi) w czterech jezykach Arian odnalazł i ułożył te puzzle pororzucane w czasie i przestrzeni, po wszystkich kontynętach od starozytnego Babilonu po czasy nam wspólczesne, od kodeksów Hamurabiego i Justyniana poprzez Prawo Admiralicji brytyjskiej i konstytucje Stanów Zjednoczonych po obecne statuty Europy i Polski.

 

Arian przekazuje Wam moc wiedzy Almanachu Wolnego Człowieka, od Was zależy co z nią zrobicie.

 

Potencjalnie zainteresowanych ekskluzywną prelekcją, dedykowaną Waszemu środowisku – zorganizowanej grupie, zachęcam do kontaktu z Arianem.


Możesz rozwiać swoje wątpliwości, zadać swoje pytanie, złożyć zapotrzebowanie, sprawdzić wolny termin na zorganizowaną prelekcje o Prawie Morza. Kliknij w adres  email i napisz do Ariana: 

 

email:  https://jestesczlowiekiemnieosoba@protonmail.com

 

Warunki dla prelekcji na zaproszenie:

 

1.Ogłoszenie w miejscowej prasie i/lub/oraz TV/Radio o Prelekcji ariana, koniecznie z podaniem adresu witryny.

2. Ewentualne inne uzgodnione np. socjalno bytowe, nagłośnienie, nagranie video.

 

TERMINY WOLNE w 2023 r spradzamy i rezerwujemy, codziennie telefonicznie pod nr .: 784 205 764 w godzi 08.00 do 18.00

 

 

 

PRELEKCJA NA ZAMÓWIENIE

Prawo Morza Trybunał Prawa Naturalnego przeciwieństwo