Propaganda jest zabójcą

 

Człowiek w swoim złu może tylko zaatakować to, co myślisz i czujesz, abyś wybrał źle. To idzie w parze z pokusą. Atak na twój umysł to bezpośredni atak na twoją wolną wolę! Dlatego w historii stosowano tortury. Celem jest złamanie woli osoby do posłuszeństwa lub wyjawienia tajemnic. Czasami sama groźba tortur powoduje, że ktoś się boi i robi to, co mu się każe Strach i zwątpienie jest przeciwieństwem pokładania w czymś  ufności i nadziei. Było powiedziane, nie bój się tego, który może zniszczyć ciało, ale bój się tego, który może zniszczyć zarówno duszę, jak i ciało. Człowiek nie może zniszczyć twojej duszy. Tylko Bóg. To jest prawda. Ani człowiek, ani diabeł nie mogą kontrolować waszej własnej woli; mogą jedynie próbować zmienić sposób, w jaki myślisz, czujesz i wybierasz.

 

Podczas tej plandemicznej i propagandowej wojny wszyscy byliśmy dotknięci mandatami i szaleńczymi zaburzeniami naszego życia prywatnego i zawodowego, naszych funkcji rodzinnych, naszego miejsca pracy, szkół, naszego świata społecznościowego na żywo i wirtualnego w mediach społecznościowych. Bycie cenzurą i sprawdzaniem faktów za zwykłe posiadanie opinii było prawdziwym doświadczeniem otwierającym oczy i takim, przez które wielu po prostu nie wie, jak bezpiecznie przejść w swoich umysłach. Zwłaszcza, gdy proste zadania, takie jak pójście do sklepu spożywczego, stają się wyzwaniem z odległością trzech metrów, maskowaniem przed mandatem i dezynfekcją itd.

 

Tymczasem fałszywe media wciąż karmią masy kłamstwami opartymi na strachu, takimi jak: „Wszyscy umrzemy, jeśli nie przyjmiesz szczepionki!” Po tych śmieciach następuje: „Wszyscy umrzemy nawet ze szczepionką”. Oglądamy w prawdziwym życiu i na filmach i widzimy, jak wielu ludzi oszalało, zachowując się jak psychole, gdy widzą kogoś, kto nie nosi maski, lub gdy nie dostają tego, czego chcą. Co powoduje wszystkie maniakalne zachowania?

 

Jest to wojna propagandowa stworzona, aby zaatakować umysł, grając na twoich emocjach i ma na celu zniszczenie cię własnym strachem i myślami. Wszyscy, którzy stworzyli plandemię, wiedzą o tym i zaprojektowali propagandę strachu bardzo strategicznie, jako część ich programu kontroli umysłu, aby prowadzić ludzi jak bydło z mentalnością stadną do rzezi, kontroli i nowego porządku światowego. Strach i chaos to broń dnia. Jak więc mamy walczyć z bronią, której używają przeciwko nam?

Ale jak to robimy? Jak nauczyć kogoś, jak to robić? Jak uczymy się korzystać z rzeczy, których nie widać? Jeśli nie jesteśmy pewni, jak użyć tarczy świadomości? Jak możemy użyć reszty zbroi? Spójrzmy, jak Bóg stwórca nas okablował i kiedy to zobaczymy… zrobimy OGROMNY SKOK DO PRZODU!

Mamy super moc zwaną Duchem Świętym i duszę, która działa niezależnie od rzucanej na nas propagandy. Kiedy odejdziemy od pseudonauki i dowiemy się, jak Bóg połączył nasze ciało, będziesz zdumiony, jak możesz nauczyć się nie bać!

 

 

Bóg dał człowiekowi wolną wolę, czyli zdolność myślenia, odczuwania i wybierania. To jest coś, czego człowiek nie może dotknąć ani zmienić fizycznie, ponieważ Bóg umieścił to w ciele poprzez duszę i ducha życia. Nasze emocje i ciało żyją dzięki duchowi i duszy, a nie mózgowi ani żadnej innej funkcji. Nie ma czegoś takiego jak śmierć mózgu, ponieważ mózg sam nie może nic zrobić. Jest to centrum myśli, które karmimy przez nasz umysł, który jest zbiorem tego, co myślimy, czujemy i wybieramy. Które mamy kontrolę nad tym, co myślimy, czujemy i wybieramy. Teraz musimy nauczyć się, jak pozostać pozytywnie nastawionym do tych wyborów, rozumiejąc, jak nasza wiara działa na przezwyciężenie strachu.

 

 

 

Po pierwsze, twój mózg nie może nic zrobić bez twojego umysłu, który nie może nic zrobić bez twoich myśli, które nie mogą nic zrobić bez twojego serca i duszy, które je wytwarzają. Bóg dał ci wewnętrzną moc, by przezwyciężyć zło, które atakuje twój umysł przez siły zewnętrzne, nawet w najciemniejszej godzinie twojego życia. Jest to moc, którą zdobywają męczennicy, aby wytrwać w dniu ich nieszczęścia. Nauka póki co, nic nie może poradzić. Mogą tylko to zaatakować i zmniejszyć szkodliwy efekt  użycia go. Robią to, przeciążając twoją zdolność myślenia, odczuwania i wybierania. To atak na twoją wolną wolę

.

 

 

 

 

 

 

 

Gaslighting i propaganda to jedna z głównych broni socjopatów.

A dzisiaj jest bronią z wyboru, używaną przez globalistyczną klikę i jej marionetki medialne do zabijania, kradzieży i niszczenia ludzkości. Nie jest niczym nowym, jest najstarszą bronią używaną w historii, nawet od początku w ogrodzie Eden. Teraz jest zdemaskowany ze względu na zło, którym zawsze było! I jest coś, co możesz z tym zrobić! Masz moc, by to zatrzymać!

Propaganda jest zabójcą, nie wirus! Czas zmienić myślenie.

Czy jesteś gotowy nauczyć się, jak odzyskać swój umysł i myśli, aby zachować kontrolę tu i teraz? Następnie czytaj dalej PROPAGANDA jest bronią, która atakuje umysł i ma na celu zniszczenie cię własnym strachem i myślami.

 

Mobile menu
Prawo Morza Trybunał Prawa Naturalnego przeciwieństwo