Prawo Morza Trybunał Prawa Naturalnego przeciwieństwo

Piramidy Władzy

Piramidy Władzy na szczycie 666 lucyfer religie syjoniści
Piramidy władzy światowej cele NWO
Piramidy Władzy oko horusa na szczycie i królowa Elzbieta II
Piramidy Władzy trzy miasta państwa rządzą światem z pomocą Prawa Morza

Piramidy Władzy.

Powyższa piramida jest najważniejsza, odzwierciedla faktyczne władanie Światem przez trójkoronę władzy. Trzy miasta państwa. Jest to jednocześnie docelowa struktura władzy NWO Agenda 2030.  Piramidy Władzy, wniosek jest taki, że planują wiele zmienić aby wszystko zostało po staremu.

Dla ludzi przebudzonych najważniejsze jest to, iż  korporacje ukazane w piramidzie władzy w dalszym ciągu zamierzają zniewalać ludzkość prawem rzymskim a więc Prawo Morza pozostanie w mocy a jego dogłębna znajomość jest podstawą wyzwolenia ludzkości, tak jak dotychczas.

 

Piramida Władzy, warto zwrócić uwagę, iż rząd USA ma być syjonistyczny, trudno powiedzieć co znaczy Jerusalem pod Washington D.C. Tramp zapowiedział, iż po powrocie wybuduje nową stolicę USA, umotywował to tym, iż nie może rządzić wolnym narodem z innego państwa. Mając na myśli to, iż Washington D.C. jest ex terytorialne - nie jest częścią USA. Piramida ta powstała prawdopodobnie przed wyborem Donalda Trampa na pierwszą kadencję, gdyby nie to, można by pomyśleć, iż D.Tramp stoi po czarnej strony mocy a obecnie wiemy, że tak nie jest i w nim cała nadzieja. Z dużym prawdopodobieństwem w niedługim czasie  wróci on na fotel prezydenta USA. Uważny czytelnik zauważy w piramidzie władzy, iż zgodnie z zapowiedziami D. Trampa, dominującą walutą na świecie pozostanie dolar amerykański, lecz ten nowy - którego wizerunek publikowany jest w książce, mający pokrycie w złocie oraz towarach strategicznych o dużej płynności jak:  - ropa, gaz, metale  oraz minerały i rzadkie pierwiastki szlachetne. Towary mają być w magazynach w kazdej chwili do wydania nabywcy aby urzeczywistnić obrót kapitałem.

Określ Twoje położenie, gdzie jesteś Ty w tej piramidzie.

Piramidy Władzy, ponad 99 % populacji ludzkiej, jest niewolnikami, nie mają pojęcia o Prawie Morza, mają zbyt małą wiedzę i/lub nie potrafią się nią właściwie posługiwać.

 

Aby zmienić tą statystkę piramidy władzy Arian ułożył puzzle i opisał to w Almanachu Wolnego Człowieka, książka będzie wydana w 6 językach, aby uwolnić od zniewolenia jak największą liczbę ludzi.

 

Szanse na to, są bardzo niewielkie, pomimo podejmowanych starań. Na całym świecie są ludzie świadomi pisali, mówili i niewiele wskórali i ja też nie mogę liczyć, że wygram z naturalnym dla człowieka lenistwem, ignorancją i ostracyzmem lub choćby brakiem czasu na reedukacje.

 

Piramidy władzy, większość ludzi woli ufać politykom i "mainstreamowym" mediom, zamiast zaufać prawdzie. 

 

Piramidy Władzy. Na pozór w niniejszej piramidzie jest kilka błędów lub niezgodności z pierwszą piramidą, takie można odnieść pozorne wrażenie. Ta piramida nie pokazuje obiektywnej, wszechstronnej władzy ale subiektywne odczucia i ocenę ze strony korony. Stąd niska pozycja religii monoteistycznych, obcych koronie oraz banków. Wszystko widzące oko Horusa (domniemanie) jest na szczycie i oczywiście jest symbolem, zarządzanym przez Watykan z papieżem, jezuitami z ich generałem - czarnym papieżem.  W tej hierarchii Królowa jest największym właścicielem nieruchomości na świecie, wliczając w to wszystkie kraje noszące jej barwy w swoich flagach, banderach, sztandarach i herbach.

Oczywiście ta piramida również nie jest aktualna w okresie od jej sporządzenia zaszły istotne zmiany a kolejne nastąpią lada moment. Niezmienny jest jak zawsze element podstawy piramidy, owce są strzyżone i milczą, co jest uważane za milczącą zgodę na taki stan rzeczy. 

 

Piramidy Władzy budzą świadomość sytuacyjną. Jest to wiedzą elitarną i jest udziałem niewielu. Aby to zmienić trzeba trzech rzeczy, wiedzy, wiedzy i wiedzy. Ona wykuwa świadomość tożsamości, historii i sytuacji obecnej, wiedzy nic nie zastąpi, jak się niektórym wydaje. Liczą na to że jak pokażą taki czy inny papierek, to to im zapewni nietykalność od uzurpatorskich działań reżimu Matrixa, poprzez pisemne oświadczenie o zmianie jurysdykcji, przez okazanie, innego dowodu osobistego, paszportu czy Aktu urodzenia. Ludzie którzy to mówią, proponują to innym, robią to dla zysku lub z niewiedzy, mogą też być rozgrywani przez innych graczy.

 

Wiedza i słowa mają moc, Wasza praca i kreacja są jedyną wartością, pieniądze, władza polityczna i religijna są niczym bez Waszej zgody, są złudzeniem.

 

Piramidy Władzy są faktem i manipulacją złudzeniami, władają nami ci sami, którzy obecnie zarządzają strachem. Nie reprezentują ani wiedzy, ani moralności, nie mają wybitnych umysłów, wzroku ani siły fizycznej, są przeciętni w tym zakresie. To co ich wyróżnia to brak skrupułów, zuchwałość, poczucie bezkarności, brak ludzkich odruchów, mistycyzm, znajomość historii i ich własnej tożsamości, pogarda dla prawa i wstręt do ludzi. To co ich wyniosło to historia, dlatego istnieją i nie skalali się pracą, bo nic nie umieją  społecznie pożytecznego robić, są pasożytami społecznymi i wiedzą o tym.  

 

Wasza świadomość piramidy władzy, to ich koniec, dlatego zawsze byli, są i będą wrogiem nauki i wiedzy dostępnej wszystkim w równym stopniu na jednakowym poziomie nauczania. W wyścigu szczurów nie mają szans z Suwerenami. Ich wiedza i umiejętności są związane z zachowaniem obecnego status quo, czyli tego, że oni dalej będą zarządzać niewolnikami - nami, żyć z naszej pracy.  Starożytny Rzym trwa nadal, czas zatoczył koło i ponownie daje nam szansę. Co z tym zrobimy?    

Piramida powyżej potwierdza to co zaprezentowano i opisano pod dwoma wcześniejszymi piramidami. Wierzchołek wszystkich piramid jest ten sam i jest nim "holy see" - Watykan - pierwsza korporacja z jezuitami którzy byli i są obecnie głównym rozgrywającym. NIC nie dzieje się bez ich wiedzy i zgody, oni piszą wszystkie scenariusze i zawsze obstawiają dwie strony wywoływanych wojen i konfliktów.

 

Każda wzrastającą świadomość wspierają aby skupić wokół nowej idei wszystkich podobnie myślących i zbuntowanych, domagających się zmian. Gdy ten etap dobiega końca dofinansowują i zapewniają wszelkie potrzebne wsparcie dla opozycji, jeśli jej nie ma, oni ją tworzą w całości od początku do końca. Kolejny etap to konfrontacja, sterują zawsze dwiema stronami konfliktu, dostarczają broni i amunicji wszystkim stronom wywołanego przez nich konfliktu interesów, doprowadzając do totalnego wyniszczenia obie strony. Podsycają ogień i obserwują, gdy wszystkie zwaśnione strony maja dosyć, wówczas oni są architektami "nowego ładu", który finansują i udzielają niezbędnego wsparcia, ponownie kontrolując wszystko. Trzeba wiele zmienić, aby zostało po staremu.

 

Aby wygrać wojnę, trzeba dobrze poznać przeciwnika i jego metody. Wszystko co dzieli ludzi, im pozwala rządzić i zniewalać ludzkość. Organizacja bez organizacji, sztuka walki bez walki, wiedza i świadomość jednostki, odwaga, spryt i zwinność mangusty walczącej z wężem, to są atrybuty zwycięzcy. 

Piramidy Władzy. Powyższa piramida również jest przestarzała i nie wszyscy główni gracze są w niej uwzględnieni lub są na niewłaściwych pozycjach, oceniając z pozycji dzisiejszej wiedzy.  Tak to wyglądało gdy wszyscy spali w międzyczasie wielu się zbudziło a sprawy nabrały tempa. Piramida w zamyśle autora ma ukazywać ład światowy po osiągnięciu celu, którym jak widać jest NWO. Oczywiście na szczycie umieszczono jak zawsze wszystkowidzące oko Horusa - (ten element jest dobrze przedstawiony w poprzedniej piramidzie). Toż za Watykanem wszyscy oligarchowie królewskich rodzin oraz komitet 300 i wszystkie tajne stowarzyszenia tuz pod nimi, czyli na szczycie i u podstawy piramidy wszystko bez zmian. Charakterystyczne jest to, że umieszczono korporacje nad rządami i politykami, to by się zgadzało z tym co obserwujemy.

Ogólna ocena dążeń animatorów NWO Piramidy Władzy jest taka jak opisałem w książce. Ten wielki zamęt z Plan-Demią i maseczkami, teraz szczepieniami itd. to odwrócenie uwagi, fałszywa flaga, fikcyjne nierealne plany i dążenia, żadnych poważnych zmian w czołówce graczy na szczycie piramidy, świadczą o niemocy intelektualnej animatorów światowej sceny.

Piramidy władzy światowej mangusta walczy z Kobrą i wygrywa
Piramidy Władzy ikony ukazujące zło Prawa Morza handel ludżmi