Albert Pike twierdził, że otrzymał wizję, którą opisał w liście, który napisał do Mazziniego z dnia 15 sierpnia 1871 roku. Z perspektywy czasu możemy teraz podziwiać, jak dokładnie przewidział wydarzenia, które już miały miejsce. A może powiemy, jak dokładnie Kabała Cienia kazała swoim marionetkom tworzyć wydarzenia pod fałszywą flagą, aby doprowadzić do ich zniszczenia, aby mieć jeden światowy porządek, aby wydobyć boga ich Systemu Bestii, który jest władcą tego grzesznego świata.

Mapa drogowa Alberta Pike'a dla Wielkiego Babilonu jadącego na bestii

„Musi nastąpić pierwsza wojna światowa, aby umożliwić iluminatom obalenie władzy carów w Rosji i uczynienie tego kraju fortecą ateistycznego komunizmu. Rozbieżności spowodowane przez „agentur” (agentów) iluminatów między imperiami brytyjskim i germańskim zostaną wykorzystane do wywołania tej wojny. Pod koniec wojny zostanie zbudowany i wykorzystany komunizm w celu zniszczenia innych rządów i osłabienia religii”.

„Druga wojna światowa musi zostać podsycona przez wykorzystanie różnic między faszystami a politycznymi syjonistami. Ta wojna musi być wywołana, aby nazizm został zniszczony, a syjonizm polityczny był wystarczająco silny, aby ustanowić suwerenne państwo Izrael w Palestynie. Podczas II wojny światowej międzynarodowy komunizm musi stać się wystarczająco silny, aby zrównoważyć chrześcijaństwo, które następnie zostanie powstrzymywane i trzymane w ryzach do czasu, gdy będziemy go potrzebować do ostatecznego kataklizmu społecznego”.

„Trzecia wojna światowa musi zostać podsycona przez wykorzystanie różnic spowodowanych przez „agentur” „Iluminatów” między politycznymi syjonistami a przywódcami świata islamskiego. Wojna musi być prowadzona w taki sposób, aby islam (muzułmański świat arabski) i polityczny syjonizm (państwo Izrael) wzajemnie się zniszczyły.

„Tymczasem inne narody, ponownie podzielone w tej kwestii, będą zmuszone do walki aż do całkowitego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego i ekonomicznego… Wyzwolimy nihilistów i ateistów i sprowokujemy potężny kataklizm społeczny, który w całej jego grozie jasno ukaże narodom skutki absolutnego ateizmu, które mają początek dzikości i najkrwawszej zawieruchy.

„Wtedy wszędzie obywatele, zobowiązani do obrony przed światową mniejszością rewolucjonistów, wytępią tych niszczycieli cywilizacji i rzeszę rozczarowanych chrześcijaństwem, których deistyczne duchy będą od tej chwili pozbawione kompasu i kierunku, spragnione ideału, ale nie wiedząc, gdzie oddać swoją adorację, otrzyma prawdziwe światło poprzez powszechną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wyprowadzonej ostatecznie na widok publiczny. Ta manifestacja będzie wynikiem ogólnego ruchu reakcyjnego, który nastąpi po zniszczeniu chrześcijaństwa i ateizmu, zarówno podbitych, jak i eksterminowanych jednocześnie”.

Znienawidzony przez czarnoskórych Amerykanów Albert Pike - założyciel Kux Klux Klanu w końcu został utopiony - Prawo Wody.

 

Minęło 250 lat a Ameryka wciąż zmaga się z rasizmem, nie zmienił tego nawet czarnoskóry prezydent. Czarna ludność Stanów Zjednoczonych cały czas czuje się obywatelami drugiej kategorii. Wzięła więc  sprawy w swoje ręce, policja nie protestowała. 

Daleki jestem od popierania dewastacji czegokolwiek, jednak nie trudno dopatrzyć się logiki i konsekwencji w działaniach czarnoskórych Amerykanów w kontekście brzmienia ich konstytucji i oficjalnej narracji parlamentu USA w kwestiach równych praw.

 

W Polsce też mamy problem z fałszywymi bohaterami, będącymi w nazwach ulic a na pomniki zostali wyniesieni przez zdrajców ojczyzny opłacanych judaszowymi srebrnikami przez okupantów, szubrawcy, nieudacznicy, zdrajcy stanu i inne szumowiny. De facto, są to wskaźniki stanu uśpienia narodu, letargu i jasnym sygnałem dla okupantów, iż można nas dalej znieważać, upokarzać i okradać i nie liczyć się z nami, bo nasza świadomość sytuacyjna i historyczna jest mizerna, dla znakomitej większości zamieszkałej między Gotalem a  Wandalą.

Stojący w pobliżu Judiciary Square w Waszyngtonie pomnik generała Konfederatów Alberta Pike'a został obalony w nocy z piątku na sobotę 20.06.2020 przez protestujących, którzy wznosili okrzyki: "Black lives matter!" (Życie czarnoskórych ma znaczenie). Manifestanci pomazali statuę farbą, a następnie podpalili. - Niech płonie! - krzyczeli. Jak pisze "Washington Post", policja nie interweniowała.

Wizja Alberta Pike'a nie jest przepowiednią, ale zamachem stanu pod fałszywą flagą. Spisek mający na celu wyeliminowanie ludzkości i zastąpienie jej światem Lucerian. Ósmy, który był, a nie jest i jest z siedmiu… jest upadłym aniołem Lucyfera, smokiem, wężem, szatanem… jest w cieniu, organizując cały chaos. Wszystkie obrzydliwości zła.

 

Albert Pike Statue DC: Kim był konfederat Albert Pike?  |  wusa9.com

Z jakiegoś dziwnego powodu jego sława nadana mu przez władcę tego świata, sprawiła, że ​​miał swój pomnik przed Kapitolem w Waszyngtonie, USA Incorporated. Ale potem, podczas  panowania terroru rozpętanego przez nihilistów i ateistów, pomnik został obalony. Czy była to jakaś forma ofiary, czy był to rytuał oznaczający jakiś ważny punkt w historii fałszywej flagi? W końcu Pike jest mistrzem masonów, ich zamachu stanu i architektem mistrzowskich planów niszczenia fałszywej flagi Cabal. Sformułował zło i nakreślił koniec ludu Bożego. A przynajmniej tak błędnie uwierzył w swój własny raport.

 

OSZUSTWA I OSZUSTWA – ALBERT PIKE

Albert Pike był generałem w Armii Konfederacji podczas wojny domowej. Poprowadził szereg plemion rdzennych Amerykanów do walki w imieniu sprawy Południowej, przegrywając ciężko pod Pea Ridge. Wobec zarzutów o sprzeniewierzenie funduszy i pozwolenie swoim żołnierzom na skalpowanie żołnierzy Unii, uciekł z Armii Konfederacji i złożył rezygnację. 

Ostatecznie Pike został aresztowany i oskarżony o zdradę. Później był sądzony za to samo przestępstwo przez Stany Zjednoczone – czyniąc Pike'a oskarżonym zdrajcą w oczach obu rządów. Konfederaci zasadniczo odpuścili, a Andrew Johnson ułaskawił go.

Po wojnie Pike spędził czas w Tennessee, gdzie niektórzy twierdzili, że założył Klu Klux Klan i pomagał tworzyć ich rytuały. Pike był zdeklarowanym rasistą. Pike był 33-stopniowym masonem tajnego stowarzyszenia iluminatów i był autorem  Morals and Dogma of the Ancient and Accepted Scottish Rite of Freemasonry  w 1871 roku. Z jakiegoś powodu nadal jest szanowaną postacią wśród masonów, którzy czytają książkę i wydają się nigdy nie przyznać że jej zawartość jest lucyferiańska.

Jeśli ktoś się zastanawia dlaczego statua Pike w ogóle się tu znalazła i Arian się nim zajmuje w książce znajdziecie wyjaśnienie i inne jego dokonania oraz wpływ na czasy obecne.

Opierając swoją karierę na obronie KKK Pike'a, Fleming został dziekanem Wydziału Sztuki i Nauki na Uniwersytecie Vanderbilt w Nashville w stanie Tennessee.

Opierając swoją karierę na obronie KKK Pike'a, Fleming został dziekanem Wydziału Sztuki i Nauki na Uniwersytecie Vanderbilt w Nashville w stanie Tennessee.James D. Richardson sam był komendantem templariuszy i wielkim mistrzem masonów w Tennessee i był przewodniczącym Izby Reprezentantów Tennessee w epoce władzy Klanu. Ten sam James D. Richardson był następcą Alberta Pike'a na stanowisku dowódcy masonów z południowego szkockiego rytu. To był ten sam Richardson, który nakazał wznieść pomnik Pike'a w Waszyngtonie. To Richardson, jako kongresman USA z Tennessee, wprowadził do Izby Reprezentantów USA niesławną rezolucję z 1898 r.: Wezwał rząd federalny do zapewnienia federalnego ziemi do organizacji masońskiej Richardsona, na której można umieścić swój pomnik ku czci głównego stratega KKK. Jest kilka wersetów o nim i w książce, bo postać to nietuzinkowa i miał więcej podobnych wyczynów mających bezpośredni związek z Prawem Morza i obecną Wojna hybrydową, która u nas na szczęście przybrała formę nie kinetyczną, lecz informacyjną. Albert Pike przewidział ją, podając czas i przebieg. Osobiście jestem bardziej skłonny uwierzyć w to, że dzisiejsi zwyrodnialcy na urzędach realizują scenariusz przez niego naszkicowany, niż w to, że ktokolwiek ma jakieś zdolności profetyczne. Nie był by to pierwszy taki scenariusz realizowany zgodnie ze scenariuszem nieżyjących autorów. Wypada tu na przykład wymienić Manifest z Ventotene - Książka autorstwa: Altiero Spineli, Ernesto Rossi i Eugenio, ich wizja komunistycznego „raju” jest realizowana z dokładnością, co do słowa, możemy to obserwować, dzieje się na naszych oczach. Na szczęście ostatni punkt wizji Spinel’lego nie zrealizowano jeszcze  -wspólne siły zbrojne zjednoczonej Europy, Spineli przewidział konieczność stłumienia protestów społecznych w różnych częściach kontynentu. W maju 2017 roku zmarł Jacque Fresco – amerykański futurolog, inżynier i wynalazca. Autor projektu Venus, jego projekty i wizje przyszłości to jest ten „raj” w którym nic nie będziesz miał a będziesz szczęśliwy.

Posąg Alberta Pike’a góruje nad Judiciary Square w Waszyngtonie

Mówiono o nim pół człowiek, pół legenda. Suwerenny, Wielki Mason 33 stopnia Rytu Szkockiego i uznany szef południowego białego zakonu masońskiego, Pike sprawował wielką tajną władzę, która spaja KKK. (Ku Klux Klan)

Ten genialny jasnowidz lub sukinsyn przewidział i zaplanował a do dzisiaj jest to realizowane: trzy wojny światowe, w szczegółach bez różnic ze stanem taktycznym. Nie byłoby to tak dziwne, gdyby nie to, że on to opisał 150 lat temu.

 

W 1905 roku Neale Publishing Company z Nowego Jorku i Waszyngtonu opublikowało Ku Klux Klan: Its Origin, Growth and Disbandment, napisane i zredagowane przez Waltera L. Fleminga, zawierające wcześniej opublikowane materiały autorstwa JC Lestera i DL Wilsona. We wstępie historyka Waltera Fleminga do tej książki z 1905 roku wyjaśniono, że otrzymał „informacje dotyczące Ku Klux Klanu od wielu byłych członków zakonu oraz od ich przyjaciół i krewnych”. Dr Fleming stwierdza, że ​​„Generał Albert Pike, który stał wysoko w porządku masońskim, był głównym urzędnikiem sądowym Klanu”. Na stronie z ilustracjami ważnych założycieli KKK dr Fleming umieszcza portret generała Pike'a wcentrum, powiększa go niż sześć pozostałych na stronie i powtarza tę informację, jako podpis: "Generał Albert Pike, Jest to wewnętrzny wydział dyscyplinarny lub kontrwywiadowczy. Odpowiada to również wpływowi Pike'a i Klanu na zwykły system sądowniczy i zawód prawnika w południowych stanach po wojnie domowej. Jest to wewnętrzny wydział dyscyplinarny lub kontrwywiadowczy. Odpowiada to również wpływowi Pike'a i Klanu na zwykły system sądowniczy i zawód prawnika w południowych stanach po wojnie domowej.

Mobile menu
Prawo Morza Trybunał Prawa Naturalnego przeciwieństwo