Trzy trusty Cestui Que Trusts 

Dawno temu Watykan ogłosił nas wszystkich „zagubionymi na morzu” lub martwymi i dlatego musi na zawsze zarządzać całym naszym majątkiem.

 

Watykan to nie tylko kościół polityczny i militarny; jest to Korporacyjny Bank Piratów. Wydając bulle papieskie, stworzył najbardziej wyszukany system oszustwa poprzez to, co jest obecnie znane, jako Jednolite Kodeksy Handlowe [UCC] lub prawa korporacyjne, które przekształcają naszą fizyczną egzystencję w skrajne niewolnictwo.

 

Zrozumienie, jak dokładnie to robią, jest jedynym sposobem, w jaki możemy ich pokonać. Nadszedł czas, aby uwolnić się na zawsze od trzech wynalazków najpotężniejszego imperium, jakie kiedykolwiek poznał świat.

 

.

Te trzy Trusty - trzy fundusze powiernicze, to:

 

Cestui Que Trusts z lat 1455-1531 uzurpują sobie prawo do wszystkich nieruchomości na planecie, do wszystkich osób (bydła) i wszystkich ich dusz.:

 

1) „Romanus Pontifex” utworzony przez

papieża Mikołaja V w 1455. Jest to pierwszy zapis w testamencie – Akt, Wola i Korona (Deed, Will and Crown) na ziemi. Pozbawia Cię wszystkich Twoich nieruchomości, własności ziemskich i tytułów do nieruchomości.

 

2) Następnie „Aeterni Regis” utworzony w 1481, przez papieża Sykstusa IV. Znaczy „Wieczna Korona/Eternal Crown”. Ten zabiera Twoje osobiste rzeczy i sprawia, że jesteś niewolnikiem. Tutaj pojawia się „Wspólnota Commonwealth”. W Bulli Papieskiej Incipit, jest napisane: „Na wieczną pamiątkę”.

 

3) W 1531 roku utworzono trzecie powiernictwo „Convocation”, które rości sobie prawa do Twojej duszy

 

 

Kopie tych trzech oryginalnych dokumentów sa załączone w dodatkach - na końcu książki.

 

One obowiązują, nikt ich nie odwołał, nikt się nie przeciwstawił, minęło pięćset lat, lecz nikt nie podniósł zarzutu przedawnienia. Teraz największy uzurpator świata, upomniał się i oddał domniemany dług do windykacji. Chcą odebrać nasze życie, nasze dusze i nasz majątek, wysłali rachmistrza a ten ma policzyć nasze dobra i ocenić naszą reakcje,

Zgodę na to bezprawie. Chcą wiedzieć, jak daleko mogą się posunąć...

Czy w dalszym ciągu, będziemy milczeć jak owce? Czy pozwolimy odebrać sobie swoje życie, duszę i dobytek? Czy pozwolimy, aby uczyniono to naszym najbliższym? Czy kiwniemy palcem w obronie naszych dusz? Czy wyrazimy milczącą zgodę na to bezczelne bezprawie?

Uzurpator z Watykanu i jego sfora wiernych psów w kraju, potrzebują Waszej zgody, bez niej nic nie mogą zrobić, nic nie znaczą, są bezsilni.

Cała procedura jest w książce, dlatego musisz ją mieć, przeczytać, zrozumieć i zareagować lub zginiesz!

 

„Holy See - Stolica Apostolska” ratuje dusze zagubione na morzu, więc administrują według Prawa Morza (Maritime Law).

 

Teraz odzyskaliście świadomość, byliście zaginieni na morzu, ale odnaleźliście się i macie prawo zgodnie z Cestui Que Trusts do zwrotu Waszego mienia i odszkodowania, ale musicie tego żądać, tego wymaga doktryna. Głośno i jednoznacznie macie oznajmić światu, że jesteście żywi, niezaginieni na morzu i żądacie należnego Wam majątku po Waszych przodkach i należnego odszkodowania, zgodnie z prawem

                    Żądajcie a będzie Wam dane!!

 

Maxyma prawa:

Kto nie domaga się swoich praw, nie ma ich wcale!

 

Wszystkie żebracze zakony złożyły śluby ubóstwa, i dobrze, niech tak będzie. 

Ale ich śluby nie dotyczą Was, odwiecznych władców tej ziemi, suwerenów. Wy nie ślubowaliście ubóstwa a jesteście ubodzy bo oni władają waszym majątkiem. Macie prawo żądać zwrotu Waszej ziemi, Waszego życia. waszych ruchomości i nieruchomości z odsetkami za cały ten okres, za co najmniej mniej 500 lat!!

 

Reżim Matrixa zawsze wygrywał, dlaczego? Bo to oni, jezuici, oni zawsze obstawiają dwie walczące strony (lub udające, że walczą na serio). Zrozum, z kim walczysz, poznaj wroga i jego metody lub giń. Historia ludzkości to ich historia, robią tak za każdym razem, zawsze z dobrym dla nich skutkiem, opisaliśmy te wszystkie "przypadki" w książce, zrozumiesz.

Przeprowadzone badania, wskazują jak do tego doszło i jak skończyć z niewolnictwem raz na zawsze. W jaki sposób każdy człowiek osobno i wszyscy ludzie razem mogą, jeśli tylko chcą odzyskać wolność, godność bez żadnych kinetycznych działań! Zero przemocy! To sztuka mistrzów walki wręcz, to sztuka walki bez walki. Dowiesz się tego, ten główny problem został rozwiązany.

 

W tym systemie nie jesteś właścicielem swoich tytułów, nigdy nie będziesz. Nie masz nic. To, co masz to prawo użytkowania. To jest to, co oznacza tytuł. Tytuł oni stworzyli i nadali, więc należy do nich, mogą go odebrać i zrobią to. Tylko Ty możesz nie wyrazić zgody na ich jurysdykcje, tylko Ty możesz oświadczyć, że jesteś żywym człowiekiem, kobietą lub mężczyzną, ale nie osobą.

Zobacz różnicę, tu.

 

09 lipca 2021

Trzy trusty Cestui Que Trusts

Mobile menu
Prawo Morza Trybunał Prawa Naturalnego przeciwieństwo