Nowe dokumenty opublikowane przez Heather Ann Tucci-Jarraf: Oświadczenia JESTEM.

Wieczna esencja, ucieleśniona Heather-ATJ, przyzwyczaiła nas, abyśmy nie rozważali rozłącznego tego, co można, zgodnie z powszechnym rozumieniem, opisać jako „duchowe” od tego, co prawne.
Świat prawniczy i świat finansowy ze znanymi regułami prawnymi UKC działa na najwyższym poziomie, wyłącznie w sposób energetyczny, jeśli to prawda, że ​​systemy te są podstawą kreowania rzeczywistości powszechnie postrzeganej jako taka.
Ale z pewnością dokumenty te nie dotyczą wyłącznie tego obszaru.

Dokumenty są (z krótkim wyjaśnieniem) - inne wyjaśnienia wynikają z Bill of AK i Heather, które postaramy się zgłosić:

Wola i Słowo JESTEM (DEKLARACJA JESTEM)
„Odpowiedź JESTEM na prośbę o zaakceptowanie tytułu, dołączenie do hierarchii, niech inkarnacje JESTEM kierują innymi inkarnacjami JESTEM, a wartość JESTEM w tych inkarnacjach: Zobacz artykuł VI i jego podrozdziały!...;) 98"

 


DEKLARACJA ORYGINALNEGO SYSTEMU DEPOZYTOWEGO
I JESTEM Odpowiedź JESTEM na pytanie „bankowe”: JESTEM pod każdym względem zawsze uwidaczniała ORYGINALNY SYSTEM DEPOZYTOWY JESTEM ... i wspaniały depozyt JESTEM. JESTEM w środku ... TERAZ JESTEM TWORZE JESTEM!...;) 98"

 


OŚWIADCZENIE OTRZYMANE PRZEZ JESTEM
„Odpowiedź JESTEM na pytanie „banku”, który nie chce grać w grę: JESTEM gra w tę grę! JESTEM ZAKOCHANY WE WSZYSTKICH WCIAŁACH JESTEM!!!.. ;) 98"

 


DEKLARACJA NAWRÓCENIA JESTEM
Odpowiedź JESTEM na pytanie, czy „banki” (prywatne) „pozwoliją” ludziom na dostęp do Wartości JESTEM: JESTEM rozwiązałem pytanie, przeliczając paragon na pierwotną walutę 'JA JESTEM. Nie trzeba już iść do "kasy"...;) 98!
-AK PS: 9 = Miłość i 8 = Nieskończoność
 

 

https://eu.knoxnews.com/story/news/crime/2018/07/17/heather-ann-tucci-jarraf-sovereign-citizen-hatj-sentenced-federal-bank-fraud-case/793925002/

Heder aresztowana

„Nie musisz już iść do „kasy”

Mobile menu
Prawo Morza Trybunał Prawa Naturalnego przeciwieństwo